Kapat

Anne - Caroline Leavitt


Piyasa Fiyatı :
18,00 TL

% 34 İNDİRİM

Fiyat :
11,90 TL


Kitap Sevenler İçinAnne - Caroline Leavitt

Kitap seven bitenekadarcılar için Anne - Caroline Leavitt.

On altı yaşındaki Sara hamiledir ve kürtaj için artık çok geç kalmıştır. Bir zamanlar üzerine titreyen erkek arkadaşı ise ortadan kaybolmuştur. Sara'nın tek seçeneği, bebeğini çocuk özlemiyle dolu Eva ve George'a evlatlık vermektir.
 
Yapılan anlaşmaya göre Sara istediği zaman bebeğini görebilecektir. Fakat doğumdan sonra Sara'yla bebek arasında Eva'nın asla sahip olamayacağı ve kıskandığı bir bağ kurulur. Eva ve George'un en başta aldıkları önemli kararın sonuçları herkes için yıkıcı olacaktır.
 
Kötü sonuçlanan bir evlat edinmenin yürek burkan hikâyesinde Caroline Leavitt aile bağlarının ve anne sevgisinin hayret verici gücünü gözler önüne seriyor. "Karakterler çok tanıdık ve Leavitt'in başkalarının duygularını anlama yeteneği romana hem sürükleyicilik, hem de itibar kazandırıyor." -Carrie Brown, The Washington Post Gazetesi, Kitap Dünyası- "Caroline Leavitt'in eserlerini bu kadar değerli yapan, birbirinden çok farklı ve zor karakterleri kâğıda dökme ve her birini ayrı ayrı önemsememizi sağlama becerisidir." -Margot Livesey, Banishing Verona'nın yazarı- "Açgözlülük, bencillik, merhamet, kararsızlık, reddetme, dehşet ve katışıksız, kahredici bir sevgi üzerine karmaşık, çok katmanlı, gerçekçi bir öykü. Bu harika kitaba bayıldım, bize ailelerin gerçek işleyişinin sırlarını açıyor." -Carolyn See, Making a Literary Life: Advice for Writers and Other Dreamers kitabının yazarı- "Samimi, insan sevgisiyle dolu, aile bağlarının farklı biçimlerini anlatan ve keyifle okunan bir öykü." -Elizabeth Strout, Kadınlar Daha Yalnız'ın yazarı-
 
Barkod : 9786058808539
Boyut : 145-215
Sayfa Sayısı : 448
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2011-7
Kapak Türü : Karton
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet Anne - Caroline Leavitt kitabı gönderilecektir.


Anne - Caroline Leavitt Yorumları Tüm Yorumlar (3)
0 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay İçinizi parçalayacak bir öykü bu. Öyle muhteşem bir anlatımla yazıya dökülmüş ki... Sara'nın genç yaşta bazı kararlar vermesi gerekiyordu. Onun yaşında bu hatayı yapan herkesin vermesi gereken kararlar... On altı yaşındayken tek çözüm vardı, evlatlık vermek. İnsan daha kendisi tam anlamıyla büyümemişken nasıl ona muhtaç bir bebeğe bakabilirdi? Ancak işler umduğu gibi gitmez..Bebekle aralarında kurulan özel bağ, bebekten uzaklaşmasına izin vermez. Sonunda gözyaşlarımı tutamadım ve okurken kendimi Sara'nın yerine koymadan edemedim... Muhteşem bir roman.
0 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Yazar herkesin duygularını, düşüncelerini o kadar güzel anlatmış ki okurken o insanlardan biri oldum. Çok güçlü duygular uyandırıyor insanda.
0 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay Okuyup gözyaşı döktüğüm etkileyici bir kitaptı...Bu yazarın kalemi çok güçlü demedi demeyin...