Kapat

Antenli Kablosuz Ağ Adaptörü: Dark RangeMax 150mbit 3dBi WiFi-N

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
49,90 TL

% 30 İNDİRİM

Fiyat :
34,90 TL


Güçlü çipseti ve harici 3dBi anteni ile daha yüksek kapsama alanı elde etmenizi sağlayan Antenli Kablosuz Ağ Adaptörü: Dark RangeMax 150mbit 3dBi WiFi-N.

Güçlü 3dBi anteni ve geniş kablosuz ağ bağlantı alanı destekleyen yapısı ile ev veya ofislerinizde kullanabileceğiniz Antenli Kablosuz Ağ Adaptörü: Dark RangeMax 150mbit 3dBi WiFi-N.

Kablosuz ağ adaptörü modeminizin size uzak, sinyal seviyenizin düşük olduğu, bağlantıda kopmalar veya kesilmelerin yaşandığı veya bağlantı hızının yeterli olmadığı durumlarda çare olması için üretilmiştir.

Yeni RangeMax WDN153; 150Mbps bağlantı hızı, 3dBi' lık anteni ve doğrudan USB girişli mini yapısı ile standart ağ adaptörlerine göre 10 kata kadar daha uzaktaki sinyalleri yakalama imkanı sunar.

Wireless-N protokolünün sağladığı daha iyi iletim hızlarına ulaşmak Wireless-N kablosuz bağlantı standardı ile artık mümkün.

3 dBi antene sahip 150Mbps RangeMax WDN153 adaptör ile internette gezinip e-maillerinize bakarken, müzik ya da film indirirken eski jenerasyon 54Mbps kablosuz standartına göre 3 kat daha hızlı veri aktarımına kavuşacaksınız.

Kablosuz internete sahip notebook ve dizüstü bilgisayarlarınızda sürekli kopma gibi sorunlar yaşayanlar için yüksek kazançlı RangeMax'in yeni nesil bağlantılara destek veren yapısıyla çok daha iyi sinyal seviyesini yakalayacak ve daha stabil internet bağlantısına sahip olacaksınız.

Harici antenler dahili antenlere oranla sinyali daha iyi yakalama kabiliyetine sahiptir. 3dBi gücünde harici antene sahip RangeMAX WDN153 ile kablosuz sinyalini antensiz veya düşük güçlü antenlere göre daha kolay yakalayacaksınız.

Dark RangeMax WDN153 doğrudan USB bağlantısına sahiptir. Bu sayede netbook, dizüstü yada masaüstü bilgisayarınıza kolayca takabilirsiniz. Daha yüksek çekim kalitesi için kablosuz USB ağ adaptörünü tercih edebilirsiniz.

Kusursuz bir internet deneyimi için bilgisayarın internet sinyalini kesintisiz alması gerekmektedir. Antenli ağ adaptörün güçlü çipseti ve harici 3dBi anteni ile daha yüksek kapsama alanı elde edeceksiniz.

İnternetten dosya indirmede yaşadığınız hız sıkıntılarınız, online film izleme, oyun oynama gibi işlemlerinizde kesinti, donma, atlama gibi sorunlarınız tarih olacak.

Dark RangeMax USB aparat sadece kablosuz yayınları almakla kalmaz, bir erişim noktası gibi bilgisayarınızda bağlı bulunan interneti kablosuz sinyale dönüştürebilmektedir. Bu sayede bilgisayarınızda bulunan kablolu ya da kablosuz interneti harici bir modem/router gerekmeden kendinize ait bir şifre ile kolayca dağıtabilirsiniz.

Yeni nesil modem/router'lar WPA2 şifreleme kullanırken, daha eski cihazlarda WPA ve WEP şifrelemeler kullanılabilmektedir. Kablosuz ağ adaptörü sayesinde nereye giderseniz gidin, herhangi bir şifreli ağa şifresini girerek kolayca bağlanabileceksiniz. WDN153; 64-bit / 128-bit WEP, WPA, WPA-2, TKIP, AES 2.4GHz ile tam uyumludur.

150 mbit kablosuz ağ adaptörü, Windows 2000/XP/Vista gibi eski nesil işletim sistemlerinin yanında Windows 7/8/8.1 ve 10'u, MacOSX ve Linux' u da desteklemektedir. Yüksek verimli bağlantıya sahip olabilmeniz için RangeMax WDN153' ün gerekli sürücü kurulumlarını sisteminize kurmanız gerekmektedir. 

Kablosuz Ağ Adaptörü Özellikleri:

 • RangeMax Gücü 150Mbps USB Adaptör
 • WiFi-N 150Mbps Bağlantı ile Daha Hızlı Veri Transferi
 • Yeni Nesil Ağlara RangeMax ile Bağlanın!
 • 3dBi Harici Değiştirilebilir Anten 
 • Kablosuz Doğrudan USB Bağlantısı
 • Sürekli Yüksek Sinyal Seviyesi ile Kesintisiz ve Hızlı İnternet
 • Bilgisayarınız Kablosuz Verici Olsun (Soft AP)
 • Bilinen Tüm Kablosuz Şifreleme Protokollerine Bağlanabilme
 • Windows, MacOSX ve Linux Desteği
 • Harici Değiştirilebilir Anten

Ağ Adaptörü Teknik Özellikleri:

 • Kablasuz Bağlantı Hızı    : 150 Mbps
 • Anten Sayısı                     : 1 Adet
 • Kablosuz Anten Gücü      : 3dBi
 • İşletim Sistemi Desteği    : Windows 7/8/8.1/10 / MacOSX / Linux
 • Kablosuz Ağ Standardı   : 802.11b/g 54Mbps, 802.11n 150Mbps

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Antenli Kablosuz Ağ Adaptörü: Dark RangeMax 150mbit 3dBi WiFi-N " gönderilecektir.ağ adaptörü kablosuz ağ adaptörü usb kablosuz ağ adaptörü 150 mbps ağ adaptörü antenli kablosuz ağ adaptörü wifi-n


Antenli Kablosuz Ağ Adaptörü: Dark RangeMax 150mbit 3dBi WiFi-N Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!