Kapat

Antenli Kablosuz Router: Dark RangeMAX WRT320 Yönlendirici (300Mbit)


Piyasa Fiyatı :
105,71 TL

% 20 İNDİRİM

Fiyat :
84,90 TL


Antenli Kablosuz Router: Dark RangeMAX WRT320 Yönlendirici (300Mbit) Kablolu İnternet Bağlantısına Kablosuz Erişin 4X Ethernet Portuyla Maksimum Bağlantı

Kablosuz ağ ürünleri uzmanı Dark; 4 Ethernet girişli, 5dBi gücünde çift antenli 300Mbit 802.11n kablosuz yönlendiriciyi hazırladı.

WRT-320 ile kablolu interneti kablosuza dönüştürebilir, kablosuz internete kablolu olarak erişebilirsiniz.

WRT320 ile standart 54Mbit ve 150Mbit ürünlere göre çok daha yüksek kapsama alanı ve veri transfer hızına kavuşacaksınız.

Laptop, masaüstü PC, Apple, Android tablet, uydu alıcı, medya oynatıcı, oyun konsolu ve smart TV'ler ile kullanabilirsiniz.

RangeMAX WRT320 ile yüksek çekim kalitesi için RP-SMA yapıda çift 5dBi gücünde harici antenler kullanılmıştır.

Kablosuz sinyalini antensiz veya düşük güçlü antenlere göre daha kolay yakalayabilir,  üstelik çıkarılabilir yapısı ile dilerseniz dış mekan anteni bağlayabilir ve daha da uzaklardaki sinyalleri yakalayabilirsiniz.

Öneri: Dark Yüksek Kazanımlı ve Çift Boğumlu Güçlü 15dBi Anten (DK-NT-WA15) kullanarak kablosuz çekim alanınızı maksimuma çıkarabilirsiniz.

Dark WRT320, kablolu ADSL ve Uydunet modemleri kablosuz olarak paylaştırmak için ideal kullanım olanaklarına sahiptir.

WRT320 ile kablolu bağlantınızı kolaylıkla kablosuza dönüştürebilir, 54 ve 150Mbitlik kablosuz ağ hızınızı 300 Mbit'e çıkarabilir ve evinizin, ofisinizin her köşesinde yüksek çekim kalitesine erişebilirsiniz. Modeminizle WRT320'nin WAN portu arasında kablolu bağlantınızı yapın.

WRT320'nin Erişim Noktası(AP) modunu aktif hale getirin ve yeni kablosuz ağınızın şifresini girin. Kablosuz dünyaya hoşgeldiniz!

Evinizde ve ofisinizde kullandığınız uydu alıcı, dreambox, SmartTV gibi pek çok cihazın sadece kablolu ağ bağlantısı bulunabilir.

Modeminizden TV'nizin bulunduğu yere kablo çekmek ise hem zor hem de zahmetli bir iştir.

Dark RangeMAX WRT320'nin Kablosuz (WiFi) bağlantıyı kablolu (ethernet) bağlantıya dönüştürme özelliği sayesinde modemden gelen kablosuz interneti bu cihazlarda kablolu olarak kullanabileceksiniz.

En iyi kalitede kablosuz ağ yapılandırması için gerekli çift 5 dBi antene sahip RangeMAX WRT320 ile her zaman yüksek çekim gücü sorun olmaktan çıkıyor.

Güncel kablosuz iletişim teknolojisi olan 802.11n standardına sahip Dark RangeMAX WRT320'nin çift anteni ve 300Mbit hızı ile standart yönlendiricilere göre daha yüksek transfer hızı ve daha fazla kapsama alanı elde edeceksiniz. 

RangeMAX WRT320, 802.11n kablosuz standardıyla internet bağlantı hızınızdan tam olarak faydalanabilmeniz ve 802.11g ağlarına göre 2 kata kadar daha geniş kapsama alanı ve 4 kata kadar daha yüksek hız sunar. Yüksek bant genişliği ile internet üzerinden takılmadan ve atlamadan HD video izleyebilir, online oyun oynayabilirsiniz.

Karmaşık şifreleme işlemleri ile uğraşmadan çok daha güvenli kablosuz ağ bağlantısı yapabilmenin anahtarı olan WPS sistemi Dark WRT320 tarafından desteklenmektedir.

Dark RangeMAX WRT320 üzerinde bulunan WPS tuşuna 3sn süreyle basılı tutun.

Gösterge LED'leri üzerinde WPS ışığının yanıp sönmeye başladığını göreceksiniz.

WPS aktif olduğunda WRT320 üzerinde yazan PIN kodunu bağlanmak istediğiniz WPS destekli cihazınızın arayüzüne girerek kolayca kablosuz ağınızı kurabilirsiniz.Dark RangeMAX 2.4GHz kablosuz bağlantı frekansında 13 ayrı wireless kanalına sahiptir.

Bu sayede farklı kanalları seçerek çevrenizdeki diğer kablosuz sinyallerinden etkilenmeden daha yüksek performanslı internet kullanımını yakalayacaksınız.

Dark WRT320, sadece şifreyi bilenlerin ağınıza ulaşmasını sağlamak için bilinen tüm şifreleme standartlarıyla uyumlu çalışmaktadır.

64-bit / 128-bit WEP, WPA, WPA-2, WPA-2 PSK, TKIP, AES 2.4GHz ISM şifreleme standartları internet ağınızı dışarıdan ulaşılması imkansız yüksek bir duvar haline getirecektir. 


Dark WRT320; medya player, oyun konsolu ve smart TV'ler gibi kablolu internet altyapısına sahip cihazlarda internetin aynı anda kullanılabilmesi için 4 adet yüksek hızlı 10/100 Mbps ethernet portuna sahiptir.

Eğer 4X ethernet portu yeterli gelmiyorsa bir switch yardımıyla çoğaltabilir ve daha fazla sayıda cihaz bağlamak için gerekli altyapıyı oluşturabilirsiniz.


WRT320'de güç bağlantısı,WPS, WiFi, WAN ve LAN ethernet bağlantılarının durumunu gösteren yeşil LED ışıklar bulunmaktadır.

Gerektiğinde bağlantıya müdahale etmek ve durumu izlemek için ideal yeşil LED ışıklar ön bölümde konumlandırılmıştır.

RangeMAX WRT320 sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Ergonomik tasarımı, piyano siyah yüzeyi ve parlak mavi ledleri ile kullandığınız mekana değer katar.

Masada, konsol üzerinde kullanabileceğiniz gibi üç yönlü asma imkanı ile WRT320'yi duvara da sabitleyebilirsiniz. İki noktadan vidalama imkanı ile duvara sıkıca tutturabilirsiniz.antenli kablosuz router kablosuz router kablosuz ağ yönlendirici dark rangemax wrt320


Antenli Kablosuz Router: Dark RangeMAX WRT320 Yönlendirici (300Mbit) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!