Kapat

Antibakteriyel Klima Parfümü


Piyasa Fiyatı :
17,90 TL

% 22 İNDİRİM

Fiyat :
13,90 TL


Antibakteriyel Klima Parfümü Ortamdaki mikropları % 100 yok eder. Havayı tazeler ve rahat nefes almanızı sağlar.

Bitenekadarcılar ev ve ofislerinizde kötü kokuları yok eden, haftalarca rahat ve temiz nefes almanızı sağlayacak Antibakteriyel Klima Parfümü sizlerle!

Hava Temizleyici Klima Parfümü ortamdaki tüm kötü kokuları yok eder! 

Lejyoner ya da klima hastalığı olarak bilinen hastalığa yol açan bakteri, zatürreye de neden olmaktadır. Bu bakteri, klimaların filtrelerinde ve eşanjörlerindeki nemli ortamda kolaylıkla üreyip çoğalmaktadır. Klima kullanımın gerçekleştiği ortamlarda önemli bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sağlık Bakanlığı üretim iznine sahip olan ve etkinliği üniversite tarafından da onaylanan Antibakteriyel Klima Parfümü, 1 dakikadan sonra ortamdaki mikropları % 100 yok edip, havayı tazeler.

Klima Parfümü ile ortamdaki mikroplardan kurtulmak için; minyatür iç klima ünitesi şeklinde tasarlanan parfümü, havanın çekildiği ön veya üst panjurlara, ürünün arkasında bulunan iki klipsle yerleştirmek yeterli olacaktır.

Antibakteriyel Hava Temizleyici Parfüm; otel, restoran, hastane, dershane, işyeri gibi toplum yaşam alanları ile evlerde “Antibakteriyel” özelliği ile bakterilerden korurken, etki alanına yaydığı hoş parfüm kokusuyla da ferahlık yaratıyor.

Antibakteriyel Klima Parfümü Ürün Özellikleri:

  • Split Klima iç ünitesi formunda tasarlanmış olup, her model klimaya rahatlıkla uygulanabilen bir çalışmadır.
  • Hiçbir teknik montaja gerek duyulmadan, klimanızın panjurlarına zarar vermeksizin (ısıya, soğuğa dayanıklı esnek malzemeden i20’den üretilmiştir).
  • Çok basit bir şekilde uygulama kolaylığı mevcuttur.

Antibakteriyel Klima Parfümü Ürün Ebatları:

  • 17 cm x 6 cm
  • 3 cm derinlik

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Antibakteriyel Klima Parfümü" gönderilecektir. hava temizleyici klima parfümü antibakteriyel klima parfümü hava temizleyici klima parfümü


Antibakteriyel Klima Parfümü Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!