Kapat

Araç Cam Güneş Koruyucu Branda


Piyasa Fiyatı :
52,90 TL

% 19 İNDİRİM

Fiyat :
42,90 TL


Yaz boyunca aracınızın içinin güneş ışınlarından zarar görmesini istemiyorsanız Araç Cam Güneş Koruyucu Branda tercih edebilirsiniz.

Aşırı sıcaklarda dolayı aracınızın döşemeleri , direksiyonu ve konsolu direk olarak güneş ışınlarına maruz kaldığı için zamanla deforme olmaktadır. Bunu engellemek ve aracınızı daha uzun yıllar kullanmak için Araç Cam Güneş Koruyucu Branda tam araçlarınıza göre.

Aracınız park halinde iken ön camına brandayı geçirerek zorlu koşullardan koruyabilir ve ekstra cam temizliği zahmetinden maddi manevi kurtulabilirsiniz.

Güneş ışını önleyici branda kış aylarında kar yağdığında camların buzlanmalarını önlemektedir.

Aynı zamanda yaz aylarında aracınız park halindeyken aşırı sıcaklardan dolayı iç döşemeleri, direksiyonu ve konsolu direk olarak güneş ışınlarına maruz kaldığı için hem zamanla deforme olmaktadır, hem de aracınız binilmez bir hale gelir.

Araç jantlarına sabitleyerek kullanabileceğiniz son derece pratik uygulamalı ve 4 cepheden aracınızın güneş almasını engelleyecek olan Oto Cam Brandası ile sıcak havalarda aracınızın kavrulmasına son verin..

Araç Cam Brandası özel yapılı açık renkte olan kumaşı sayesinde güneş ışınlarını yansıtarak direksiyon, koltuk ve konsolun ısınmasını ve deforme olmasını engeller.

Ayrıca Oto Cam Koruyucu Branda araç cam ve tavanını kuş pisliklerinden koruyarak, daha temiz kalmasını sağlar.

Araç Cam Güneş Koruyucu Branda Özellikleri:

  • Pratik ve kolay uygulama.
  • Kalın ve makinede yıkanabilir malzeme.
  • Tüm binek araçlarla uyumludur.
  • Renk: Siyah

Araç Brandası Ölçüsü:

  • Uzunluk: 3.40 metre
  • Genişlik: 2 metre

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Araç Cam Güneş Koruyucu Branda" gönderilecektir. araba brandası araç brandası oto branda araç cam koruyucu branda


Araç Cam Güneş Koruyucu Branda Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!