Kapat
Elbise & Kostüm Fırsatları : 0 Fırsat

Elbise & Kostüm

Giyim olayı özünde bir sanattır ve insanların yaşamında son derece önemlidir. İnsanlar yaşamları boyunca temel bir gereksinim olan giyinmeyi doğru yaparak kendilerini olduklarından daha güzel daha genç gösterebilme olanağına sahiptirler.

Bunun yanında bir de insanlar için önem arz eden bir diğer önemli olan husus cinselliktir ki belli bir olgunluğa yani yaşa erişen herkesin sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için keyifli bir cinsellik geçirmesi gerekir ki bu durumda da insanlar kimi zaman uzun zaman ilişkilerinde monotonluğa dönüştüğünden heyecanlı bir hale getirmek için elbise kostüm tarzında ürünler kullanılırlar. Bu kıyafetler özel olarak tasarlanmıştır ve günlük kullanımda hiçbir biçimde kullanılma olanağı yoktur. Ağırlıklı olarak transparan olan ve cinselliği kışkırtıcı tarzda unsurlar içeren giysilerdir.

Temel Ürünler Nelerdir?

Elbise kostüm grubunda karşımıza çıkan kimi ürünler şunlardır:

· Değişik modellerde dansöz kostümleri

· Seksi gecelikler

· Fantezi tarzda gece elbisesi

· Dansçı kostümü

· Sekreter kostümü

· Öğrenci kostümü

· Vücut çorabı

· Polis kostümü

· Hizmetçi kostümü

· Fantezi elbise ilk anda söylenebilecek olan ürünlerdir. Bu ürünler genel olarak bakıldığında kullanılan malzeme olarak deri, dantel, şifon tarzı kumaşlar sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Bu ürünler tüm kadınlara uygun ebatlarda üretilmektedir. Yani S,M, L en sık üretilen bedenler olmakla beraber bunun yanında standart olan ya da daha küçük yani daha zayıf olan insanlar için XS ve daha kilolu insanlar için XL bedenleri karşımıza çıkmaktadır.

Renk konusunda bir kısıtlama olmamakla beraber kırmızı siyah beyaz gibi fetiş kışkırtıcı renkler ağırlıktadır. Bazı ürünlerde birden fazla renk kullanıldığı da olmaktadır.

Fiyatlar ise kullanılan malzeme, ürün özelliği ve markasına göre farklılıklar gösterdiğinden net bir rakam söylemek mümkün değildir.

Alırken Bilinmesi Gerekenler

Bu tarz elbise kostüm tarzında ürünler alınırken öncelikle olarak elbette kişilerin bireysel zevkleri ve tercihleri ön plandadır ama bunun yanında kişinin karşısındaki partnerini de düşünmesi ve onun da beğenilerini göz önüne alması gerekir. Karşısındaki insanı kışkırtacak zevk almasını sağlayacak güzelliğini daha bariz ortaya çıkarak ve kusurlarını kapatacak giysiler seçilmelidir.