Kapat

Aşk Taşlı Kuvars Kalp Kolye ve Pelit Valonia Chocolate


Fiyat :
39,90 TL


Sevgililer Günü Özel 100 Gr Pelit Valonia Chocolate Özel Hediye Kutulu

AŞK Taşı - Doğal Enerji Taşlı Kuvars Kalp Kolye  ile Aşk Çikolataları  Masalı.

Özel olarak hazırlanmış Kırmızı renkli kutunun içerisinde Pelit Valonia Chocolate 
 
Kutunun içerisinde 100 Gram Bademli Draje Pelit Çikolata bulunmaktadır.  
 
Kuvars Taşı:
 
Yüzyıllardır tedavi ve sihir alanlarında kullanılan Kuvars Kristali, dünya kabuğunun yüzde on ikiden fazlasını oluşturmaktadır. Oksijen ve silikonun bileşiminden oluşan Kuvars, bugün tedavi edici nitelikleri en fazla olan taşların başındadır. Duygusal dengeleyicidir. Beyin fonksiyonlarını uyarır. Kişinin çevresinde oluşan negatif enerjiyi yok ettiği gibi pozitif enerji toplar,aktive eder, biriktirir, geçirir ve kuvvetlendirir. Ayrıca düşünce formlarını aktive eden bir özelliği de vardır.
Kuvarsın özellikle güç ve canlılık kaybına karşı koruma sağladığına inanılır. Kahinlerin kristal küreler kullanarak yorumlarda bulunmaları, onun zihinsel konsantrasyona ne kadar etki ettiğinin de bir göstergesidir.
Kuvars kristallerinin cinslerine göre çeşitli isimleri vardır.
Bildiğimiz şeffaf kuvarsa halk arasında kaya kristali denebildiği gibi, pembe kuvarsa Aşk Taşı denir. Onu üzerinde taşıyanı öfkeden, suçluluktan, korku ve kıskançlıktan koruduğu ve kısırlığa karşıda yararlı olduğu kabul edilir.
Rüya Taşı olarak da bilinen dumanlı kuvarsın umutsuzluğa, üzüntüye, öfkeye, depresyona ve diğer negatif etkilere karşı taş sahibini koruma altına aldığına inanılır.
Çok yönlü bir mineral olması onu saatlerde, deterjanlarda, diş macunlarında, cam ve elektrik ışıklandırmalarında kullanılır hale getirmiştir.
Kuvars kristalleri hemen hemen tüm burçlarda kullanılabilecek bir taştır.
 
Paket İçeriği:
AŞK Taşı - Doğal Enerji Taşlı Kuvars Kalp Kolye 
Gümüş Zincir
Pelit Valonia Chocolate ( 100gr ) Sevgililer günü özel ambalaj
Kurutulmuş kokulu gül yaprakları
Özel Hediye Kutusu
 
Ölçüler:
 
Kutu Ölçüleri: 
Genişlik: 10 cm x 10 cm
Yükseklik: 5 cm

Zincir Uzunluğu: 42 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Sevgililer Günü Özel Aşk Taşlı Kuvars Kalp Kolye ve Pelit Valonia Chocolate gönderilecektir.Aşk Taşlı Kuvars Kalp Kolye ve Pelit Valonia Chocolate Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!