Kapat

Aşkınızı Kartpostala Kazıyın!!


Fiyat :
11,90 TL


Kişiye özel bir sürpriz Hem Nostaljik Hem Romantik.

Bitenekadarcılar, hem unutulan tebrik kartını bir nostalji olarak yaşatsın hemde sevdiklerine çok güzel, çok farklı ve anlamlı ve en önemlisi kişiye özel sürprizler hazırlasınlar diye. Emin olun kişiye özel olmayan hiç bir hediye bundan daha değerli olamaz.

Aşkınızı Kartpostala Kazıyın!!

Hepimiz, sevgililerin koca bir ağaç bulup, gövdesine sonsuza kadar sürecek aşklarının işaretini kazıdığı o güzel günleri hatırlıyoruz..Bütün ağaçlarda sevgililerin isimleri, arasında kocaman bir kalp ve ona saplanmış bir ok…Ama bu korkunç bir şey, nasıl olur da doğaya bu şekilde zarar verebilirsiniz!!..

Suck-UK’deki yaratıcı arkadaşlarımız sağolsun, artık bu romantik anı hiçbir ağaca zarar vermeden Carve Your Own Card sayesinde yaşayabilirsiniz..

Ömrünü doldurmuş Sedir ağaçlarından yapılan Carve Your Own Card aşkınızı romantik ve  sonsuza kadar kalacak şekilde ifade etmek için harika bir yol..


Bir anahtar ya da benzeri bir cisimle mesajınızı kartın ön yüzüne kolayca kazıyabilirsiniz.. Tavsiyemiz eski günlerin anısına klasik ok saplanmış bir kalp ve tabi isimleriniz..

Kartın arka yüzüne daha detaylı bir şeyler de yazabilirsiniz..

Sonra kartınızı sevdiğinize yollayın ve sevginizi ona sonsuza kadar hatırlatacak olan  bu eşsiz kartın onu nasıl mutlu ettiğini göreceksiniz..

Aman mesajınızı dikkatli kazıyın, kendinize zarar vermenizi istemeyiz!!

Ürün Ebatları:

En : 15.0 cm
Boy: 10.5 cm 
Kalınlık : 0.5 cm

Ağırlık : 0.1 kg

Design by Julie Teninbaum ve Drus Dryden 

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  5
Bu ürün kargoya 22 Aralık 2008 Pazartesi günü verilecektir.Aşkınızı Kartpostala Kazıyın!! Yorumları Tüm Yorumlar (21)
90 sipariş | 15 yorum | Yorum Detay !!! Garip yorumlar yapan arkadaşlara bakıyorumda ya bitirdiği iş sıfır,ya üyelik tarihi 1 ayı geçmeyen yada ilk yorumları olan yeni arkadaşlar.Lütfen yazdıklarınıza önceki verilen ürünlere bakarak yorum yapın.Bende yaklaşık 1 aydır buradan birşey almadım.Ama heran herkese hitap edecek bir ortam bulabilirseniz buraya yazın bizde bakalım.Bu ürünü almak isteyecek insanlara saygı lütfen.
4 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay Bence ürün gayet ilginç ve değişik. BK yı takip etmemin sebebi değişik ve piyasadan daha ucuz ürünlerinin bulunması..bu üründe değişik ve bence ucuz ama her ürün herkeze hitap edicek diye bişey yok
70 sipariş | 154 yorum | Yorum Detay Sayın Bk üyelerine Sayın BK kullanıcıları bazı ürünleri beğenmeyebilirsiniz.Hoşunuza gitmeyebilirz ama o ürünün şikayet edilecek yeri burası değil lütfen EN SAĞ ÜSTTE BİZE YAZIN KISMINA görüşlerinizi belirtiniz...
16 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay ... http://www.buldumbuldum.com/urun/mesajini-kazi/ bu sitede bu ürün iki katı kadar pahalı. fiyat aslında burda çok ii. her ürün herkese hitap edecek diye bir durum da yok.
25 sipariş | 14 yorum | Yorum Detay @enbuyukbesiktas "Suntann üzerine pul koyup verniklemişiler 12 liaraya satıyorlar birde. Buna verilen paraya yazık, marangozdan sunta alıp yapsak daha ucuza mal olur."

Öncelikle şunu söylemek isterim ürünün malzemesi sunta değil, hem görüntü itibariyle benzemiyor, hem de suntanın üzerine anahtar ile yazı ve resim kazıman teknik olarak çok zor.
Gerekli bir şey olup olmaması konusunda ise güzel birşey, bende alayım mı diye düşünmedim değil fakat bu fiyatı etmez.

Son olarak sayın beşiktaş sana sadece şu konuda katılıyorum. EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ!!!

Biraz forumda takım savaşları başlasın. :)