Kapat

Automix Bagaj Tipi Portatif 2 li Bisiklet Taşıyıcı


Fiyat :
49,90 TL


Tüm Yerli ve Yabancı Araçlarda Kullanılabilir Pratik Montaj

Bitenekadarcılar seyahata çıkarken en pratik şekilde bisikletlerini araçlarına yükleyerek, sürekli yanlarında taşıyabilsinler diye..!!

Üstelik 2 adet bisikletinizi en güvenli şekilde yanınıza taşıyabileceksiniz.

Tüm araçların hepsinde pratik bir şekilde kullanılabilmektedir.

Pratik montajı sayesinde bisikletlerinizi taşımak artık çok kolay.

Portatif olmasıyla kolay saklanabilir, taşınabilir.

Gerektiğinde çok kolay bir şekilde takılabilir.

Toplam 2 adet bisiklet taşıma kapasitesine sahiptir.

Bu ürün kullanılmadan önce  uygun şekilde montajlanmalıdır.

Renk : Siyah

Yanlış montaj tehlikeye sebebiyet verebilir.

Yanlış montaj bisiklet taşıyıcısına, bisikletlere, arabanıza ve diğer araçlara zarar verebilir.

Bir çok araca rahatlıkla montaj yapılır; ama yine de uymayacağı bagaj tipleri ve araçlar olabilir.

Talimatlara uygun bir şekilde montaj yapılırsa, aracınıza zarar vermez.

Montaj Sırasında Dikkat Edilecekler:

Her zaman bisikletleri taşıyıcıya sabitleme ipini kullanınız.

Kemerler gevşek ise lütfen sıkınız. Hasar görmüş kemeri veya kemerleri değiştiriniz.

Bisikletleri yerleştirmeden önce taşıyıcı kontrol ediniz. Bisikletleri yükledikten sonra kemerlerde bollaşmalar olabilir. Kemerleri tekrar sıkılaştırınız.

Her defasında, bisikletleri veya taşıyıcıyı kontrol edin, bütün kemerler kesinlikle araca bağlanmış olmalıdır.

Bisiklet veya bisikletleri taşıyıcıya bağladıktan sonra bir müddet gittikten sonra durup yol şartlarından dolayı olabilecek gevşemeleri veya kaymaları düzeltiniz.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Automix 2li Bisiklet Bagajı Kutulu gönderilecektir.Automix Bagaj Tipi Portatif 2 li Bisiklet Taşıyıcı Yorumları Tüm Yorumlar (5)
127 sipariş | 27 yorum | Yorum Detay Montaj kılavuzu Türkçe ve yeterli mi? Merhaba, Hepsiburada'da (http://www.hepsiburada.com/liste/bisiklet-bagaji/department.aspx?CategoryId=20024985) benzer ürünler yakın fiyatlara var. Ancak Çin malı çoğu. Ürün yorumlarında montaj klavuzunun Türkçe olmaması veya yeterli açıklama içermemesi başta geliiyor. Bir de aparatın sabitlemesinde kullanılan kemerlerin arabanın boyasına sürtünme nedeniyle zarar verebileceği sorunu varmış. Genel olarak kemerlerin bagaj kenarlarına değdiği bölgelerin sünger veya silikon bir yatak ile takviyesini kullanıcılar öneriyorlar. Bu ürünün yeterli açıklama içeren Türkçe kurulum kılavuzu var mı?
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Ürün Bilgisi Automix Bagaj Tipi Portatif 2li Bisiklet Taşıyıcı Hatchback ve Sedan bagaj tipleri ile uyumludur.

Saygılarımızla,
Bitenekadar.com
1 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay HB Focus Hatchback için uygun mu acaba resimdeki araç sedan olduğu için kafam karıştı.
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Automix Bagaj Tipi Portatif 2 li Bisiklet Taşıyıcı Automix Bagaj Tipi Portatif 2 li Bisiklet Taşıyıcı, paket içerisinden çıkan emniyet halatları ile pratik bir şekilde sabitleyebilirsiniz.

Saygılarımızla,
Bitenekadar.com
33 sipariş | 12 yorum | Yorum Detay Sabitleme Bisikletleri nasıl sabitleyeceğiz peki? Kadrodan yumuşak yere oturtulmuş görünüyor sadece.