Kapat

Automix Bambu Oto Koltuk Minderleri (6 Model)


Fiyat :
12,90 TL


Özel Renk Seçenekleriyle Aracınızın İç Kısmı İle Uyum Sağlar Bambu Ağaçları Sayesinde Yazın Terletmez Kışın Soğuk Olan Havalarda Koltukta Oluşan Soğukluğu Hissettirmez

Bitenakdarcıların araçlarında rahat etmelerini sağlayacak yazın terlemelerini kışın üşümelerini önleyecek Bambu Oto Koltuk Minderleri..!!

Automix bambu koltuk minderleri tüm marka ve model araçlara uygundur.

Yazlık Bambu Minderler aracınızın koltuklarında, tamamen estetiği ve şık bir görünüm vermesi için tasarlanmış  minderlerdir.

Mükemmel dış tasarımı ve özel renk seçenekleriyle aracınızın iç kısmı ile uyum sağlar.

Automix yazlık bambu koltuk minderlerinin kenar kısımlarında terlemeyi azaltan şık bir kumaş kullanılmış,oturma,sırt bölümleri ise bambu ağaçlarından imal edilmiştir.

Yazın sıcak havalarda araç kullanırken vücudunuzun klima dahi olsa sürekli koltukta temas halinde olmasıyla terlemeler oluşacaktır.

Bu terlemelerin önüne geçmek için terletmez bambu koltuk minderi ile koltukla vücudunuz arasındaki oluşan boşlukta hava sirkülasyonu sağlayarak terlemeyi önler.

Automix yazlık bambu koltuk minderlerinin orta kısmında bulunan kesilmiş sağlam bambu ağaçlarının dayanıklı ip ile koltuk minderine estetik şekilde dikilmesiyle uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Bambu ağaçları sayesinde yazın terletmez,kışın ise soğuk olan havalarda koltukta oluşan soğukluğu hissettirmez.

Bambu koltuk minderlerinin ayrı bir özelliği ise beli destekleyen bir süngere sahip olmasıyla aracınızı sürerken keyfini çıkaracaksınız.

Seyahatlerinizde ve uzun yolcuklarınızda size konforlu sürüş ve rahatlık sağlar.

Kolay ve pratik uygulayabilme ile 4 noktadan sabitlenebilme özelliğine sahiptir.

Uygulama:
Automix yazlık bambu koltuk minderinin sırt kısmındaki lastikleri koltuğa geçirin.Ve düz duracak şekilde oturma ve kafalık yerlerindeki klipsleri birbirine takın.
 
6 modelden dilediğinizi seçebilirsiniz.

1 adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 adet gönderilecektir.Model 1-Gri
Model 1-Krem
Model 2-Siyah
Model 3-Krem
Model 3- Bordo
Model 1-Lacivert


Automix Bambu Oto Koltuk Minderleri (6 Model) Yorumları Tüm Yorumlar (1)
106 sipariş | 14 yorum | Yorum Detay kaçırmayın Ben çok beğendim, kaliteli bir ürün, ortasındaki sırtlık, bel boşluğunu dolduruyor. , Araba kullanırken beni çok rahatlattı. tavsiye ediyorum.