Kapat

AVEC Mp3 Gameboy Walkman Çantası


Fiyat :
3,90 TL


Kısıtlı STOK TEMİZLEME

Avantajlı KARGO FIRSATLARI için sayfanın en altına bakınız.

Bitenekadar için inanılmaz kaliteli ve çok şık bir ürün daha!

Kişilik bunalımı yaşayan çantanın kumaşından, kemere takılmak için üretilmiş özel versiyon!

İçine, 3 adet cep telefonu, cüzdan, anahtarlar, bellekler, sigara (bırakın artık Lütfen!!!) ve daha pekçok günlük malzemeleriniz rahatlıkla sığacak!


1) Ön göz Mp3 ve walkman için ideal olup, çift taraflı özel şoka daynıklı koruma pedi, ayrıca arka tarafında iki adet kemer geçme halkası mevcuttur. 16 cm x 10 cm x 4 cm

2) Cırtlı kapak altı bölümü, güneş gözlüğü ve gameboy için uygun. 16 cm x 10 cm x 4 cm

3) Ön kapak üstü fermuarlı göz ise her türlü aksesuar için idealdir. 10 cm x 14 cm x 2 cm - Çakmak, para, ciklet vb. fermuarlı!


Özel suya ve neme dayanıklı kumaş!

Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  9
Kargonuz engeç Alışverişinizi takip eden 48 saat içinde kargoya verilecektir.

AYRINTILI KARGO AVANTAJLARI AÇIKLAMASI:

Temel olarak sitemizde aktif satışta olan tüm ürünlerin (Ana Sayfa ve Haftanın Fırsatları dahil) herbirinden maksimum adetlerde bile almış olsanız, ödeyeceğiniz toplam kargo bedeli hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.

Aynı anda sitemizde satışta olan ürün çeşitlerinden (Ana Sayfa veya Haftanın Fırsatları) birden fazla çeşit almanız durumunda, 2. alışverişinizde 1.5 TL kargo (Bedava kargolu ürünler hariç), 3. ve daha fazla ürün çeşidi siparişlerinizde bedava kargo uygulamasından faydalanablirsiniz.

Özet olarak, sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz.AVEC Mp3 Gameboy Walkman Çantası Yorumları Tüm Yorumlar (2)
81 sipariş | 33 yorum | Yorum Detay ben de istiyorum. ben diğer ürünleri alırken bu bitmiş. yetişemedim. :(
14 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay PSP? ürün pspyede uyarmı acaba