Kapat

Ayak Parmak Kemik Koruyucu: 1 Açık 1 Kapalı Koruyucu Hortum

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
10,90 TL

% 37 İNDİRİM

Fiyat :
6,90 TL


Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
75,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava
75 TL ve üzeri

Ayak parmaklarınızdaki kemik bozukluklarından kurtulmanızı sağlayacak ve tüm ayak parmaklarınıza uyumlu hale getirilebilecek tasarıma sahip Ayak Parmak Kemik Koruyucu: 1 Açık 1 Kapalı Koruyucu Hortum.

Ayak parmaklarınızdaki kemik bozukluklarını gidermenizde yardımcı olacak Ayak Parmak Kemik Koruyucu: 1 Açık 1 Kapalı Koruyucu Hortum.

Can sıkıcı parmak ağrıları yürüyüşlerinizi kısıtlayan bir unsurdur. Seyahat yaparken, oyun oynayıp spor yaparken ve günlük her konumunuzda ayak parmaklarınızı rahatlığa kavuşturacak ayak parmak kemik koruyucu ile günleriniz daha rahat geçecek.

Kolay kullanıma sahip parmak koruyucular ince tasarımı sayesinde ayakkabı içerisinde zorlanmadan takabildiğiniz gibi çoraplarınızın altında belli olmayacak şekilde üretilmiştir.

Esnek yapısı sayesinde parmaklarınızı rahatsız etmeyecek parmak koruyucu hortum 1 adet açık 1 adet kapalı şekilde üretilmiştir.

Attığınız her adımda rahatlığı hissettirecek parmak kemik koruyucu ayaklarınızın tırnaklarını korur ve ağrı-nasır gibi rahatsız edici hastalıkların oluşumunu önlemektedir.

Parmaklarınızın arasındaki sürtünmeyi hafifleten koruyucu ayak parmaklarınızdaki oluşan kemik bozukluklarından kurtulmanızı sağlamaktadır.

NOT: Ayak parmaklarınızın tamamına uyum sağlayacak olan silikonları dilerseniz makas yardımıyla keserek parmaklarınıza uygun hale getirebilirsiniz.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 2 adet " Ayak Parmak Kemik Koruyucu: 1 Açık 1 Kapalı Koruyucu Hortum " gönderilecektir.ayak parmak koruyucu ayak parmak kemik koruyucu parmak koruyucu hortum parmak kemik koruyucu


Ayak Parmak Kemik Koruyucu: 1 Açık 1 Kapalı Koruyucu Hortum Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!