Kapat
Erkek Çocuk Fırsatları : 0 Fırsat

Erkek Çocuk

Erkek çocuk ayakkabı modelleri arasında bot, günlük olarak giyilebilecek sandalet, spor ayakkabı vb. modelde ayakkabılar bulunmaktadır.

Erkek çocuklar için en çok tercih edilen ayakkabı türlerinin başında erkek çocuk spor ayakkabı modelleri gelmektedir. Özellikle ayakkabı üzerlerine basılan çizgi film karakterleri çocukların da en çok hoşuna giden modellerdir. Kış mevsiminde erkek çocuk bot, yaz mevsiminde ise terlik, günlük ayakkabı gibi aksesuarlar tercih edilmektedir.

Nike çocuk spor ayakkabısı, New Balance çocuk ayakkabısı vb. birçok ayakkabı markaları çocuk ayakkabı kategorimizde.

Uygun fiyatlı erkek çocuk ayakkabı modelleri en uygun fiyata bitenekadar.com’ da.

Çok klişe bir söylem gibi görünmekle beraber bir çocuk dünyaya gelir ve bir yaşam değişir. Her çocuk umuttur. Her çocuk dirençtir, her çocuk geleceğe dair olan düşlerdir ki o yüzden tüm çocuklara gereken özeni göstermek gerekir.

İnsanların genelde yaşamı çocuklarının doğumundan önce ve sonra olarak ikiye ayrılır ki bu da son derece normaldir. Kimlikli, üreten, çözüm odaklı, pozitif bir çocuk hatta bir birey yetiştirmek dünyanın en zorlu uğraşları arasında yer almaktadır. Her çocuğun doğuştan getirdiği unsurlar dışında bir de ailesinin ona kazandırdıkları vardır. Ama tüm bunların yanında bir beslenme ve giyim gibi çocuğun bilinç düzeyine ulaşana kadar ailenin ilgilenmesi gereken konu vardır. Her çocuk bir bireydir şiarı ile çocukların giyimine gereken özen gösterilmelidir ki bunun için çok paralar harcamak da gerekmez. Erkek çocuk giyimi de olabildiğine güzel, renkli ve eğlencelidir.

Kız Çocuğuna Ne Giydirilir?

Erkek çocuk ürünleri deyince karşımıza çıkan temel ya da bir diğer ifade ile en sık tercih ettiğimiz ürünler şunlardır.

· Kostüm

· Ceket yelek

· Tişört

· Kazak

· Palto, kaban tarzı dış giyim ürünleri

· İç Giyim & Uyku Giyim Ürünleri

Bu ürünler beden olarak kimi zaman ikili sayılar ile yani 1-2, 3-4 gibi giderken çocuğun yaşından daha iri olabileceği düşünülür iken kimi zaman da tekil bedenler ile çocuk grubunda ağırlıklı olarak 12 yaşına kadar devam etmektedir.

Çok farklı desenler, erkek çocuğuna özel renkler, desenler bu grupta karşımıza çıkabilmektedir. Superman, Spiderman gibi çok değişik çizgi film karakterlerinin kostümlerine erkek çocuklarının bayıldığı da yadsınamaz bir gerçektir.

Alırken Nelere Dikkat Etmelidir?

Erkek çocuk ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken en temel husus mutlaka çocuğun kendi bedenine uyan bedende olan ürünün seçilmesi gerektiğidir.

Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ki belki de içlerinde en önemlisidir kullanılan malzeme faktörüdür. Seçilen üründe kullanılan boyalara dikkat edilmeli, sentetik bileşenler içermeyen olabildiğine organik malzemeden yapılan penye, koton tarzı ürünler seçilmelidir.

Modeller de ise çocuk büyük gibi giydirilmeye çalışılmamalı, yaşına uygun tercihler yapılmalıdır. Çocuğun bedensel gelişimini engellemeyecek olan giysiler giydirilmeli ve alınmalı, fiyat konusuna ise takılıp kalınmamalıdır.