Kapat
Abiye & Portföy Çanta Fırsatları : 0 Fırsat

Abiye & Portföy Çanta

Çanta konusu için tam bir derya deniz demek mümkün. Bu konuda çok da şey söylenebilir ve insanların yaşamında da çanta hem bir gereksinim hem de temel aksesuarlar arasında son derece özel bir yere sahip. Bugün birçok kadının canları sıkıldığı zaman kendilerini alışverişe vurarak çanta aldıkları da bilinen bir gerçek. Ama tam da bu noktada çanta deyip geçmemek lazım. Kadınların çanta işini oldukça ileri bilinç düzeyine getirmiş bulunuyorlar zira her kadının gittiği yere, giydiği giysilere göre kullandığı çantalar var. Bu çantaların her birinin yeri farklı ve abiye portföy çanta belki içlerinde en özel yerlerden bir tanesine sahip.

Adından da anlaşılacağı üzere bu çantalar genellikle abiye giysiler ile giyilen yine ağırlıklı olarak portföy tarzında olan çantalar.

Abiye Portföy Çanta Türleri

Şimdi tam da bu noktada abiye portföy çanta türlerine ayrıntılı olarak bakmak gerekir ise şunlar söylenebilir. Bu ürünler özel gecelerde, özel günlerde, davetlere gidilirken kullanılan çoğunlukla çok da büyük ebatları olmayan çantalar.

Her yaşta kullanılabilmeleri dokuları gereği çok mümkün değil zira daha klasik olan her ortamda kullanılamayan çantalar. Örneğin bu tür çantalar ile işe gidebilmenin olanağı mevcut değil. Yine bu çantalar genellikle clutch olarak tabir edilen sapsız çantalar. Kaliteli malzemelerden ve özel tasarım olarak yapıldıklarının da altını çizmek gerekiyor.

Kullanırken Bilinmesi Gerekenler

Bu çanta türü yani abiye portföy çanta ürünleri kullanılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar var. Bunların en başında doğru kombinin belirlenmesi geliyor. Yani kullanıldığı diğer ürünler ile uyumuna dikkat edilmeli. Ayakkabı seçimi oldukça önemli.

Keza benzer bir biçimde renk seçimine de oldukça dikkat edilmeli ve bu iki konuda uyum yakalanmalı. Örnek vermek gerekir ise beyaz spor bir ayakkabı Jean pantolon ile böylesi bir ürün kullanılmaz.

Yine gidilecek yere uygun olan bu tarz çantalar seçilmelidir. Burada da bir örnek vermek gerekir ise düğün davetine giderken kullanılan çanta ile gece bir bara giderken kullanılan çanta aynı değildir ve olmamalıdır.

Özel gün ve gecelerinizde kişisel ürün ve eşyalarınızı elbisenize uyumlu olarak taşıyabilmeniz için tasarlanmış abiye çanta modellerine kategorimizde göz atabilirsiniz.

Süslü ve kibar tasarımı ile abiye ve portföy çanta modelleri elbise ve ayakkabılarınıza uyumlu renk ve model seçenekleri ile tüm dikkatleri üzerinize çekecek tasarımlarda üretilmiştir.

Özellikle gece çantası olarak bilinen abiye ve portföy çanta aksesuarı; ayakkabı, takı, elbise gibi eşyalarınızın tamamlayıcısı olarak kullanılmaktadır.

Taşlı, taşsız, askılı, askısız, deri, saten olarak birçok farklı seçeneklere sahip portföy çanta modelleri Mudo, David Jones, İnci, Mango, Bella Mondini, Koton vb. tüm markalar ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Portföy ve abiye çanta en şık halleri ile bitenekadar.com’ da.