Kapat

Ayakkabı Kutusu (2 Farklı Boyut)


Piyasa Fiyatı :
16.90 TL

% 18 İNDİRİM

Fiyat :
13.90 TL


Ayakkabılarınızın kullanım ömrünü uzatarak saklamanızı sağlayan, şık ve şeffaf görünümü ile oldukça kullanışlı Trend Ayakkabı Kutusu (2 Farklı Boyut).

Ayakkabılarınızın daha derli, düzenli olarak durmasını sağlamak ve dış etkenlerden korumanız için tasarlanmış Trend Ayakkabı Kutusu (2 Farklı Boyut).

Tatil veya günlük yanınıza 2. ayakkabı almanız gereken durumlarda ayakkabılarınızı çantada ezilmesini önleyen ayakkabı kutusu oldukça şık ve kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Saydam ve şeffaf dış yüzeyi sayesinde ayakkabı saklama kutusunun içerisindeki ayakkabıyı rahatça seçip açma/kapama kapağı sayesinde kolaylıkla anında çıkarabileceksiniz.

Ayakkabı kullanım ömrünün uzun olması için hava alan yapıda özel üretilmiştir.

Ayakkabı kutularını üst üste koyduğunuzda raf şeklini alır ve bozmanıza gerek kalmadan sadece kapaklarını kullanarak şık bir ürün haline getirebilirsiniz.

Kaliteli plastik malzemesinden üretilmiştir ve asla sağlığa zararlı madde içermez.

NOT: Stok durumuna göre karışık renkler halinde gönderilecektir.

Ayakkabı Kutusu Ölçüleri:

  • Ayakkabı Kutusu I : 32cm x 20cm x 13cm
  • Ayakkabı Kutusu II: 35cm x 23cm x 16cm

1 adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 adet " Trend Ayakkabı Kutusu (2 Farklı Boyut) " gönderilecektir.ayakkabı kutusu şeffaf ayakkabı kutusu ayakkabı saklama kutusu şeffaf ayakkabı saklama kutusu


Ayakkabı Kutusu I
Ayakkabı Kutusu II


Ayakkabı Kutusu (2 Farklı Boyut) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!