Kapat

Bahçe Sulama Tabancası: 8 Fonksiyonlu 4 Parça Sulama Seti


Piyasa Fiyatı :
25,90 TL

% 31 İNDİRİM

Fiyat :
17,90 TL


Bahçe Sulama Tabancası: 8 Fonksiyonlu 4 Parça Sulama Seti Yıkama ve sulama işlerinizi en verimli şekilde gerçekleştirin. Ayarlanabilir 8 farklı sulama stili, 3 adet bağlantı adaptörü.

Bitenakadarcılar bahçe, balkon ve arabalarınızı yıkamak, çiçeklerinizi sulamak için rahatça kullanabileceğiniz Bahçe Sulama Tabancası: 8 Fonksiyonlu 4 Parça Sulama Seti.

Hortum Tabancası ergonomik tasarımı ve ayarlanabilen 8 Fonksiyonlu Su Püskürtme seçeneğiyle tüm yıkama ve sulama işlemleriniz artık çok rahat ve zahmetsiz.

Gerek bahçe ve çicek sulama işlemlerinde, gerek araba motosiklet yıkama, gerekse balkon, ev, ofis yıkama temizleme işleriniz de ister tazyikli, ister serpme, ister yağmurlama gibi tam 8 farklı su akış opsiyonu ile Fonksiyonel Sulama Tabancası ile kolayca yapabileceksiniz.

Bahçe Sulama Tabanacası çiçekler için yumuşak, bahçe ve araç yolunun temizlenmesi için güçlü püskürtme sağlar. Bu özelliği sayesinde çiçeklerinizin zarar görmesini engeller.

Çiçekler için yumuşak, bahçe ve araba yollarını temizlenmesi için güçlü bir püskürtme sağlıyor. Bu özelliği sayesinde çiçeklerinizin zarar görmesi engeller.

Sulama ve Yıkama işlemlerinde en iyi yardımcınız olacak Su Püskürtme Tabancası plastik bileşenlerle modern bir tasarıma sahiptir.

Bahçe sulamanın ne kadar keyifli olduğunu denemeyen, bilmeyen yoktur. Suyun rahatlatıcı etkisi ve doğanın güzelliği bize huzur verir.

Üstelik paket içerisinde yer alan Hortum Bağlantı Adaptörleri ile kolay bağlantı sağlayabileceksiniz.

Bahçe Sulama Tabancası Özellikleri:

  • Ayarlanabilir 8 farklı püskürtme fonskiyonu vardır.
  • Farklı sulama seçeneği ile fazla yorulmaktan kurtulacaksınız.
  • Tetik kısmında sabitleme pimi vardır.
  • Tutma kısmı elinizi kavrayacak şelikde tasarlanmış ve yumuşak yapıdadır.
  • Baş kısmında bulunan diski çevirerek istediğiniz fonsiyonda su püskürtebilirsiniz.
  • Her musluğa takılabilen aparatlar sayesinde evinizdeki ve bahçenizdeki tüm musluklara rahatça kullanım imkanı sağlar.
  • Hortum ekleme aparatları sayesinde oluşabilecek hortum yırtılması gibi sıkıntılarda bu aparat sayesinde hortuma ek yapmanızı sağlar.

Bahçe Sulama Seti Paket içeriği:

  • 1 Adet Su Tabancası.
  • 2 Adet Hortum Adaptörü.
  • 1 Adet Dişi ve Erkek Musluk Aparatı.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Paket "Bahçe Sulama Tabancası Seti" gönderilecektir. bahçe sulama 8 fonksiyonlu sulama tabancası tazyikli yıkama hortum sulama tabancası bahçe sulama tabancası


Bahçe Sulama Tabancası: 8 Fonksiyonlu 4 Parça Sulama Seti Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!