Kapat

Balık Gözü Lens: DARK 3 in 1 Universal Klip


Piyasa Fiyatı :
49,90 TL

% 14 İNDİRİM

Fiyat :
42,90 TL


Balık Gözü Lens: DARK 3 in 1 Universal Klip Geniş Açı / Makro / Balık Gözü Lens Kiti Tüm Kameralı Akıllı Telefonlar ile Uyumlu Ön ve Arka Kameralar ile Uyumlu Selfie - Wefie Geniş Açı

Bitenekadarcıların son dönemde trend olan Geniş Açılı Balık Gözü Fotoğrafları sevdikleriyle beraber diledikleri her yerde, gönüllerince çekebilmeleri için Balık Gözü Lens: DARK 3 in 1 Universal Klip.

Dark 3 in 1 Akıllı Telefon Lensi akıllı telefonunuzun kamera lensini % 49'a kadar büyüterek daha geniş açılı fotoğraflar çekmenizi, balık gözü lensi ile vizörden dünyaya farklı bir bakışı ya da yaklaşık 15mm. uzaktan profesyonel netlikte makro fotoğraflar çekmenizi sağlar.

Yeni nesil DARK 3 in 1 Universal Klip klipsli yapısıyla telefonunuza hızlıca adapte edebileceğiniz lens kiti kameranızı adeta profesyonel fotoğraf makinesine dönüştürür.

Yüksek detaylı fotoğraflar ya da geniş açılı Özçekim'ler (selfie) için Dark Balık Gözü Lensi en büyük tutkunuz olacak.

Balık Gözü Lensi akıllı telefonunuzun markası ne olursa olsun kameranıza geniş görüş özelliği katacaktır.

Geliştirilmiş, yeni klipsini kullanarak birkaç saniyede telefonunuzun kamerasını üstün özellikte bir fotoğraf makinesine dönüştüreceksiniz.

Klipsli tasarım eski nesil mandallı lens aparatlarına göre telefonunuzun çizilmesini önleyen bir tasarıma sahiptir.

Özellikle iphone 5 / 6 gibi kamerası köşeye yakın olan telefonlarda daha mükemmel bir tutuş ve daha pratik bir kullanım sunar.

Her boyutta akıllı telefon ile tam uyumlu olan DARK 3 in 1 Lens Kiti, fotoğraf dahisi olmadan yüksek detaylı ve geniş açılı fotoğraflar çekmenize imkan sağlar.

Taşınabilir yapıdaki Lens Kitinizin size sunduğu Makro ya da Geniş Açı arasında geçiş yapmanız çok kolay.

Birbirine vidalı yapıdaki lensinizin çevir-aç sistemini kullanarak istediğiniz açıda fotoğraf çekimi yapabileceksiniz.

Dark Makro Lens Kitinin akıllı telefonunuzun kamerasına katacağı 10 kata kadar yakınlaştırma özelliği ile her gün yaşadığınız ortamlarda hiç görmediğiniz detayların farkına varacaksınız.

Canlıların dünyasında muhteşem fotoğraflara imza atmak, hergün gördüğünüz nesnelerin detaylarını keşfetmek ya da doğanın güzelliklerini telefonunuza katmak için makro lens kiti size yeter (Elde ettiğiniz netlik ve açı akıllı telefonunuzun kamera detaylarına göre değişiklik gösterilebilir).

Ayrıc Dark Geniş Açılı Çekim Lensini kullanarak çekim alanınızı 2 katına kadar arttıracak, tüm sevdiklerinizin dahil olduğu mükemmel videolar çekeceksiniz.  

Kaba selfie çubukları yerine taşıma kılıfı ve kompakt yapısı ile Dark lens kitini cebinize atabilir ve şarj derdi olmadan fotoğraflarınızı kolayca ve dilediğiniz açıda çekebilirsiniz.

DARK 3 in 1 Universal Klip Özellikleri:

  • 180° Balık Gözü Lens
  • % 49 Daha Geniş Açı Lens
  • 15 - 23 mm Makro Çekim Lens

DARK 3 in 1 Paket İçeriği:

  • 1 Adet 3 in 1 Universal Balık Gözü Lens
  • 1 Adet Özel Taşıma Çantası

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "DARK 3 in 1 Universal Klip" gönderilecektir. selfie özçekim balık gözü lensi geniş açı makro çekim akıllı telefon lensi dark 3 in 1 universal klip geniş açılı fotoğraf


Balık Gözü Lens: DARK 3 in 1 Universal Klip Yorumları Tüm Yorumlar (1)
5 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay lumia 1020'ye olur mu? deneyen var mı? bir fotoğraf ile gösterebilir mi nasıl olduğunu?