Kapat

Baloncuk Çıkartan Angry Birds


Piyasa Fiyatı :
17,90 TL

% 34 İNDİRİM

Fiyat :
11,90 TL


Baloncuk Çıkartan Angry Birds Müzikli ve Işıklı

Bitenekadarcıların çocuklarına en güzel hediyesi olacak eğlenceli ve harika tasarımlı Baloncuk Çıkartan Angry Birds.

Sadece çocukları değil kocaman olmuş yetişkinleri dahi kendine hayran bırakıp, uzun zamanlar boyunca oyun oynamalarına sebep olan Angry Birds oyununun kızgın kuş karakterlerinin pek çok ürünü sürülmüştür piyasaya.

Hem oyunda geçirilen eğlenceli vakitler, hem de kızgın kuşların sevimli yüz ifadeleri düşünülerek üretilen ürünlerin biri de Baloncuk Çıkartan Angry Birds oyuncaklarıdır.

Baloncuklar çıkartan oyuncaklar çocuklar tarafından sonsuz bir sevgiye maruz kalmaktadır.

Havada uçuşan baloncukların peşinde koşan, baloncukları patlatmak için uğraşan çocuklar için Baloncuk Çıkartan Angry Birds eğlencenin dozajını artıracak ve daha mutlu olmalarını sağlayacaktır.

Havaya saçılan, ardı arkası kesilmeyen baloncuklarla eğlencenin doruk noktasına ulaşacak olan çocuklar, hem kızgın kuşların sevimliliğiyle günlerini renklendirecek, hem de sıkılgan bünyelerini eğlenceli bir oyuncağın vakit alıcı aktivitesine bırakacaklardır.

Baloncuk Çıkartan Angry Birds çocukların kızgın kuş sevgisini artırırken, kızgın kuş sevgisi sayesinde eğlenmesine yardımcı olarak, keyifli vakit geçirmesi için gerekli olan her şeyi sağlamak adına üretilmiş bir üründür. Ürünün peşi sıra çıkarttığı baloncuklarla keyiflere yerine gelecek olan çocukların, kızgın kuş sevgisiyle eğlenceleri doruk noktalara ulaşıyor.

Angry Birds Nedir?
Türkçesi kızgın kuşlar olan bu oyun, Finlandiya merkezli Rovio Mobile tarafından ortaya çıkarılmıştır. İlk kez mobil cihazlarda bir oyun olarak tasarlanan Angry Birds, 2009’da ortaya çıktığında Apple için üretilmiştir. Sonrasında diğer platformlarda da oynanabilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Oyun, yeşil domuzların kuşların yumurtalarını çalmalarıyla başlamaktadır. Yumurtaları çalınan kuşlar sinirlenerek, domuzları yok etmek için çalışmaya başlarlar.

Bu sebeple oyunun amacı, bir sapan yardımıyla domuzları öldürmek için kuşları en iyi şekilde fırlatabilmektir. Bölümdeki tüm domuzların ölmesi, bölümün tamamlandığı anlamına gelecektir.

Bazı bölümlerde gizli altın yumurtaların bulunmasıyla farklı bölümlerin açılması söz konusu olmaktadır. Altın sarısı yumurtaların toplanması da oyunun yan amaçlarından biridir. Aynı zamanda bazı bölümlerde domuzlarda var olacak olan kasklar, oyunun daha zor bir hale gelmesine sebep olurlar.

Baloncuk Çıkaran Angry Birds Özellikleri:

  • Ağzından köpük baloncuklar çıkarıyor
  • Müzikli ve ışıklı

 1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Baloncuk Çıkartan Angry Birds" gönderilecektir.Baloncuk Çıkartan Angry Birds Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!