Bebek Çocuk Güvenlik Seti - 30 Parça


Piyasa Fiyatı :
56.90 TL

% 30 İNDİRİM

Fiyat :
39.89 TL


Bebek Çocuk Güvenlik Seti - 30 Parça

30 Parça Çocuk Güvenlik Seti Bebekli aileler için, olası ev kazalarını engellemek amacıyla tasarlanmıştır.

Büyüme çağındaki bebeklerin güvenli bir biçimde ve özgürce evde dolaşmalarını sağlar. 30 Parça Bebek Çocuk Güvenlik Seti ile işlerinizi yarıda bırakıp bebeğinizin arkasında dolaşmak zorunda kalmayacaksınız.

Evinizde bulunan masa, çekmece buzdolabı, kapı, klozet gibi alanlarda kullandığınızda, bebeğiniz açısından tam bir güvenli sağlar. Size de ev işlerinizi rahat yapmanıza ve evde rahat nefes almanıza olanak sağlar.

Toplam 30 Parçadan Oluşmaktadır.

30 ayrı parçadan oluşmuş olan Bundera Çocuk Güvenlik Seti ürünü ile çocuklar için tehlike oluşturabilecek her türlü alanın koruma altına alınması söz konusu olabilmektedir.
 
Çocuklar için tehlikeli durumları tamamen ortadan kaldırmak amacıyla, yaramazlıkların kötü sonuçlanmasını önlemek adına gerçekleştirilecek bu küçük dokunuşlar, çocukların eğlencelerinin de yarıda kalmasını önlemektedir.
 
Bundera Çocuk Güvenlik Seti, kapılar, dolaplar, pencereler, sehpaların kenarları gibi tehlikelerin yanında, çekmeceler, buzdolabı, klozet gibi ilgi çekici kapaklı ürünleri de çocuklara karşı koruma altına alarak, çocukların zarar görmesini önlemektedir.
 
Bundera Çocuk Güvenlik Seti kullanılmak istenilen alanlara, yapıştırılarak kullanılır. İstenildiği zaman parçanın arkasında yer alan kağıt parçasını çıkartarak kolayca kullanılabilmektedir.


Bundera 30 Parça Çocuk Güvenlik Seti Kullanımı:

  • Ürünün yapışkanlı kısımlarını çıkartarak güvenlik sağlamak istediğiniz alana uygulamanız yeterlidir.

Paket içeriği:
12 Adet Soket Priz Kilitleri
8 Adet Köşe Koruyucu
6 Adet Dolap - Çekmece Kilitleri
1 Adet Çok Amaçlı Kilit
1 Adet Kapı Stoperi
1 Adet Buzdolabı Kilidi
1 Adet Klozet Kilidi

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Bundera Çocuk Güvenlik Seti" gönderilecektir.

Bebek Çocuk Güvenlik Seti - 30 Parça Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!