Kapat

Bebekler için Albümlü Hatıra Defteri


Fiyat :
19,90 TL


Bebeğinizi en güzel hediye Pembe ve Mavi renk seçenekleri

Avantajlı KARGO FIRSATLARI için sayfanın en altına bakınız.

Bitenekadarcıların bebeklerine verebileceği en güzel hediye.

Bebeğinizin doğumundan başlayarak, tüm gelişme evrelerini kolayca not edebileceğiniz albümlü hatıra defteri.

A4 boyutunda ciltli. Üstelik kız ve erkek çocukları için Pembe ve Mavi renk alternatifleriyle

İçerik başlıkları:

Tam 64 Sayfa. Aile Fotoğrafları-Odan-Senin için alınan ilk eşyalar-İl adımların-ilk saç kesimin-sağlık muayenelerin-Banyo keyfi-4 Yaşındasın ve fotoğrafların-Vazgeçmediğin oyuncağın-Sen doğduğunda-Küçük ayak izin-Gelmeni sabırsızlıkla bekliyoruz-Canım bebeğim 40. günündesin-Büyüyorsun 2. ay-Küçük el izin-Bir günün-Anneden mektup-Birinci yaş gününden fotoğraf- Okuldaki ilk günün-Doğduğunda ne ne kadardı?-Aşıların-İlk güşümseyiş- İlk tatilin-Favorilerin-İlklerin-İyiki doğdun-Büyüme tablosu-Ailemiz tablosu-Ziyaretçilerin

Sipariş ödeme sayfasında ürün tercihinizi seçebilirsiniz.

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Kargonuz engeç Alışverişinizi takip eden 48 saat içinde kargoya verilecektir.

AYRINTILI KARGO AVANTAJLARI AÇIKLAMASI:

Temel olarak sitemizde aktif satışta olan tüm ürünlerin (Ana Sayfa ve Haftanın Fırsatları dahil) herbirinden maksimum adetlerde bile almış olsanız, ödeyeceğiniz toplam kargo bedeli hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.

Aynı anda sitemizde satışta olan ürün çeşitlerinden (Ana Sayfa veya Haftanın Fırsatları) birden fazla çeşit almanız durumunda, 2. alışverişinizde 1.5 TL kargo (Bedava kargolu ürünler hariç), 3. ve daha fazla ürün çeşidi siparişlerinizde bedava kargo uygulamasından faydalanablirsiniz.

Özet olarak, sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz.Pembe - Kız
Mavi - Erkek


Bebekler için Albümlü Hatıra Defteri Yorumları Tüm Yorumlar (3)
497 sipariş | 66 yorum | Yorum Detay Cok begendim Daha once kiz bebek versiyonunu almistim bu defterin. Cok yakin bir arkadasima dogumda hediye ettim, inanilmaz mutlu oldu. Deftere ben de bayildim gercekten. Kalin, sert kapakli, cok kaliteli ve her sayfasinda bir anket var. Dolduruldugunda muhtesem bir ani olur bebek icin.
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Sayfa Sayısı Albüm 64 Sayfadır.

Saygılarımızla,
Bitenekadar.com
497 sipariş | 66 yorum | Yorum Detay Sayfa sayısı Defter kaç sayfalık acaba? Bunla ilgili bir bilgi bulamdim. İnce mi kalın bir defter mi hayal edemedim.