Kapat
Bijuteri Bileklik Fırsatları : 0 Fırsat

Bijuteri Bileklik

Hangi kadın takısız yapabilir ki? Kadınlar için son derece önemli ve doğru kullanıldığında ortaya çok da hoş bir görüntü çıkıyor. Son yıllarda erkeklerin de kullandığını unutmamak gerekiyor elbette. Kimi insanlar takılar içinde en çok bileklik tercih ediyor zira hem şık hem her tarza uyabiliyor. Kimilerinin bileklik tercihi ise bijuteri bileklik.

Bijuteri Bileklik Ürünleri

Bijuteri bileklik grubunda karşımıza çıkan ana başlıklar şunlardır:

· Taşlı Bileklik

· Taşsız Bileklik

· İnci Bileklik

Bu üç ana başlığın da kendi içinde modeline göre, kullanılan malzemesine göre değişik alt başlıkları yer almakta ve karşımıza çok sayıda seçenek çıkmaktadır.

Taş olarak bu tarz bilekliklerde karşımıza çıkan ürünler şunlardır: Sandal ağacı, akik, havlit, oniks, zirkon, mercan kaplan gözü, kristal taşı kadın erkek fark etmeksizin en sık karşımıza çıkan taşlardır.

Taşsız olan ürünlerde ise üzeri yazılı olan ürünlere sıkça denk gelinmektedir. Metal olarak farklı metaller olabildiğinden bijuteri ürünler de net bir şey söylemek olası değildir.

Ayarlanabilir, öp örgü karışımı olan modeller de karşımıza çıkabilmektedir. İnci bileklikler için söylenebilecek olan çok şey yoktur tam ya da ara ara inci ile döşeli olan bilekliklerdir ama bu tarz ürünlerde çoğunluklu olarak gerçek inci değil yapay inciler kullanılmaktadır.

Bu tarz ürünlerin fiyatları ise içerisinde yer alan kullanılan malzemesine, eğer taşlı ise taşına, satıcı ve üretici firmanın satış politikasına göre değişiklikler göstermektedir.

Bijuteri Bileklik Alırken Bilinmesi Gerekenler

Bijuteri bileklik alırken özellikle şuna dikkat edilmeli diye bir husus olmamakla beraber kişinin bedeni hassas ise, alerjik bir yapısı var ise o zaman mutlaka ama mutlaka cildinde alerji yapma olasılığı olmayan ürünleri almalıdır.

Bunun yanı sıra kişinin kendi giyim tarzına uygun olan ürünler seçilmelidir. Keza yaş faktörü de göz ardı edilmemelidir.

Kullanırken de alırken de kişi kendi bedenine uyan bileklikleri tercih etmesi gerektiğini unutmamalıdır. Her bileklik her insana yakışacak diye bir kaide yoktur. Bunun yanı sıra aşırı pahalı olanlara para vermek çok da mantıklı değildir zira bu ürünlerin imitasyon olduğu unutulmamalıdır. Elbette ki kişi kendi zevklerini de göz ardı etmemeli ve tarzını yansıtmayı bilmelidir.