Kapat

Bilek Jel Destekli Mousepad: TX ErgoPad Plus

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
24,90 TL

% 16 İNDİRİM

Fiyat :
20,90 TL


Bilek Sağlığınız için Silikon Destekli Dostunuz Bileklerinizi Yormadan Bilgisayarınızı Kullanın Elastik Yapı ve Kaymaz Taban

TX mousepad ürünlerinin ilki olan TX ErgoPad; kaymaz tabanı, yumuşak jelli bilek desteği, uzun ömürlü dayanıklı yapısı, 250 mm x 220 mm boyutları ile uzun süreli bilgisayar kullanımlarınızda sağlıklı ve konforlu bir kullanım sağlar.

Tüm fare çeşitleri ile uyumlu çalışan TX ErgoPad ile rahatlığın keyfini çıkarın.Yumuşak jelli silikonu ile bileğinize yapacağınız baskıyı minimum seviyeye indirgeyen TX ErgoPad, rahat bir çalışma ortamı için idealdir.


Uzun fare kullanımı sebebiyle RSI, eklem ağrısı, karpal bağ sendromu gibi rahatsızlıklar ortaya çıkmakta ve dayanılması güç ağrılar oluşmaktadır.

TX Bilek Destekli ErgoPad ile uzun süre fare kullanımı sonucunda ortaya çıkan sağlık sorunlarının önüne geçin.

250 mm x 220 mm boyutları ile TX ErgoPad, klasik jel destekli mousepad'lerden daha geniş yüzey alanına sahiptir.

TX ErgoPad'i notebook ya da masaüstü ayırt etmeksizin tüm fareler ile kullanabilirsiniz.


TX ErgoPad, masaüstünüzde sabit durması ve yoğun kullanım zamanlarında kayma yapmaması için elastik taban malzemesi ile kaplanmıştır.

Esnek yapısı sayesinde katlayabilir, çantanızda ya da çekmecenizde saklayabilirsiniz.mousepad bilek destekli mousepad bilek jel destekli mousepad tx ergopad plus silikon destekli mousepad


Bilek Jel Destekli Mousepad: TX ErgoPad Plus Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!