Ekran Koruyucusu Fırsatları : 1 Fırsat

Ekran Koruyucusu

İnsanoğlunun gelişimi inanılmaz. Sürekli olarak bir gelişme kaydediyor ve adeta dur durak bilmiyor işte tam da bu noktada karşımıza çıkan kimi ürünler oluyor ve hemen akabinde de bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan diğer ürünleri görüyoruz.

İşte böylesi ürünlerden bir tanesi de Graham Bell icadı ile yaşamlarımıza giren telefonları. Başlangıçta çevirmeli olan telefonların yerini artık avuç içine giren hafif minik kişiye özel cep telefonları almış durumda ki insanlar internetin de ilerlemesi ile beraber cep telefonları ile oturdukları yerden tüm işlerini halleder hale geldiler.

Nitekim onlara bağlı ortaya çıkan ürünlerden bir tanesi ise ekran koruyucusu. Adından da anlaşılacağı üzere cep telefonlarının ekranlarını koruma amaçlı olarak özel olarak üretilmiş olan ürünler. Bu ürünler cep telefonunun düşmesi durumunda ekranının kırılmaması çatlamaması için kullanılan ürünlerdir. Cep telefonu aksesuarları grubunda yer alırlar.

Ortalama olarak bakıldığında fiyatları 10 liradan başlamakta ürünün markasına kullanılan malzemeye cep telefonunun markasına modeline göre yükselmektedir. Bu ürünler aynı zamanda tablet PC’lerde de kullanılabilen ürünlerdir. Tabletler için olanının rakamı biraz daha yüksektir. Ayrıca kimi zaman markalar kendi özel ekran koruyucusu olan ürünlerini piyasaya sunabilmektedir ki o zaman rakam biraz daha yüksek olabilmektedir.

Ürünler herkesin çok iyi bildiği şeffaf özel bir malzemeden yapılmakta ve kullanıldığı ürünü her türlü olumsuz şarta karşı korumaktadırlar. Buna uygun malzemelerden yapılırlar ki son derece özel ürünler olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Alırken Bilinmesi Gerekenler

Bu ürünler alınır iken bilinmesi gereken hususların en başında kişinin kendi cep telefonuna uygun olan ekran koruyucu seçmesi gelir. Zira her ekran koruyucusu her cep telefonuna olmaz ve farklı geliştirilmiş olan ürünlerdir.

Bu ürünlerin fiyatına ilk başta bakılmamalıdır ve doğru ürün alınırken ürünün kalitesinden emin olunmalı bilinen adreslerden tercihler yapılmalıdır.

Tüm bunların yanında cep telefonu üzerine takılırken de mutlaka doğru bir biçimde takıldığından herhangi bir yapışma problemi olmadığından görevini tam yaptığından emin olunmalıdır. Tüm bunlardan sonra da böylesi bir ürün güvenle korkmadan rahatça kullanılabilir