Kapat

Bisiklet Çantası: X-Bicycle Bisiklet Kadro Üstü ve Sele Altı Çanta (2 Model)


Piyasa Fiyatı :
29,90 TL

% 23 İNDİRİM

Fiyat :
22,90 TL


Bisiklet Kadro Üstü ve Sele Altı Çantası X-Bicycle 808 ve 809 - 2 Model Suya ve Rüzgara Dayanıklı İmpertex Kumaş Cep Telefonları İçin Özel Göz Sportif Çizgiler, Şık Tasarım

Bisiklet tutkunu Bitenekadarcıların gün içinde hem ulaşım, hem de spor amaçlı kullandıkları bisikletlerine özel olarak tasarlanmış, sürüş esnasında birtakım eşyalarını taşımaları için Bisiklet Çantası: X-Bicycle Bisiklet Kadro Üstü ve Sele Altı Çanta.

Bisiklet kullanımında şüphesiz en büyük sıkıntılardan birisi küçük ve fazla olan olan eşyaları taşımaktır.

X-Bicycle Bisiklet Çantası ile artık tüm bu sorun ortadan kalkıyor.

X-Bicycle 808 Bisiklet Kadro Üstü Çanta ve X-Bicycle 809 Bisiklet Sele Altı Çanta olarak 2 modelden oluşan Bisiklet Çantası; cep telefonu, cüzdan, gözlük vb. eşyalarınızı portatif olarak taşımanıza imkan sağlar.

Bisiklet Kullanımında ceplerinizde taşımak istemediğiniz portatif eşyalarınızı Bisiklet Kadro Üstü Çantası ve Bisiklet Sele Altı Çantasına yerleştirerek gerçek bir Bisiklet Kullanma keyfine varın.

Bisiklet ile gerçekleştireceğiniz tüm outdoor faaliyelerinizde çok işinize yarayacak bu Özel Bisiklet Çantaları ile eşya taşıma derdine son.

Bisiklet Kadro Üstü Taşıma Çantası üzerinde bulunan cep telefonu gözü, sürüş esnasında gelen aramalarınızı görebilmenize olanak tanır.

Dünyanın en sportmen ve çevreci aracı olan bisikletlerinize takacağınız Bisiklet Çantaları aynı zamanda sportmen kişiliğinizi yansıtan bir görünüme sahiptir.

Bisiklet Çantası Modelleri:

  • X-Bicycle 808 Bisiklet Kadro Üstü Çanta (telefon gözlü)
  • X-Bicycle 809 Bisiklet Sele Altı Çanta

Bisiklet Çantası Paket İçeriği:

  • 1 Adet X-Bicycle Bisiklet Çantası

1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet "X-Bicycle Bisiklet Çantası" gönderilecektir.bisiklet çantası bisiklet kadro üstü çantası bisiklet sele altı çantası x-bicycle 808 x-bicycle 809 impertex kumaş


Kadro Üstü Çanta - X-Bicycle 808
Sele Altı Çanta - X-Bicycle 809


Bisiklet Çantası: X-Bicycle Bisiklet Kadro Üstü ve Sele Altı Çanta (2 Model) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!