Kapat

Bisiklet Hız Göstergesi: Assize As 100 (11 Fonksiyonlu)


Piyasa Fiyatı :
39,90 TL

% 33 İNDİRİM

Fiyat :
26,90 TL


Bisiklet Hız Göstergesi: Assize As 100 (11 Fonksiyonlu) Güncel Hız Göstergesi - Süre Pedallama Mesafesi - Kilometre Sayacı - Maksimum Hız - Ortalama Hız - Dakika Oranı - Kalori Sayacı - Gerçek Zamanlı Saat - Kronometre - Dijital Ekran - Mıknatıslı.

Bisiklet tutkunu Bitenekadarcıların vazgeçemeyeceği bir aksesuar haline gelecek olan Bisiklet Hız Göstergesi: Assize As 100.

11 farklı fonksiyona sahip Bisiklet Hız Göstergesi ile saatte kaç km hızla gittiğinizi, gittiğiniz sürede ne kadar pedal çevirdiğinizi, kadar kalori yaktığınızı öğrenebileceksiniz.

Aynı zaman güncel saati görebilir, kronometresi sayesinde gideğiniz mesafeye göre süre tutabilirsiniz.

İhtiyacınız olan tüm bilgilere geniş dijital ekranı sayesinde kolayca erişebileceksiniz.

Şahsi olarak bisiklet turunda ya da arkadaşlarınızla beraber katılacağınız bisiklet turu organizasyonlarında çok işinize yarayacak olan 11 Fonksiyonlu Bisiklet Hız Göstergesi fırsatını kaçırmayın.

Bisiklet Hız Göstergesi Özellikleri:

  • 11 fonksiyonludur; Güncel Hız Göstergesi - Süre Pedallama Mesafesi - Kilometre Sayacı - Maksimum Hız - Ortalama Hız - Dakika Oranı - Kalori Sayacı - Gerçek Zamanlı Saat - Kronometre - Dijital Ekran - Mıknatıslı.
  • Ekran bölümü tırnaklı sistem sayesinde kolayca çıkarılabilmektedir.
  • Kablolu sistemdir.
  • Ön janta mıknatısının, ona denk gelecek şekilde ön maşaya da kablolu alıcısının takılmasıyla kurulumu yapılmaktadır.
  • Renk: Turuncu

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Bisiklet Hız Göstergesi: Assize As 100" gönderilecektir. bisiklet hız ölçer bisiklet hız göstergesi 11 fonksiyonlu hız göstergesi assize as 100


Bisiklet Hız Göstergesi: Assize As 100 (11 Fonksiyonlu) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!