Kapat

Bitkisel Tedavi Kocakarı İlacı Değildir


Piyasa Fiyatı :
24,00 TL

% 63 İNDİRİM

Fiyat :
8,90 TL


Alternatif Tıbbın En İyi Örneklerinden Birçok Hastalığa İyi Gelen Tedavi Metotları Tamamen Bitkisel

Bitkisel Tedavi Kocakarı İlacı Değildir, alternatif tıbbın sizin için en faydalı örneklerini biraraya getirdi.

Tıp Bilimi'nin temelini oluşturan bitkisel yöntemlerin, "karıkoca yöntemi" olmadığı ve tam bir tedavi yöntemi olduğu bu kitapta ispatlanıyor.

Bitkisel Tedavi Kocakarı İlacı Değildir

Muhammet Aliyev, geleneksel tıbbın ve bitkisel tedavi yöntemlerinin bilimleştiği ve modern tıbbın bir dalı haline getirildiği eski Sovyet Coğrafyası'nda hekimlik eğitimini tamamladı ve fitoterapi uzmanı oldu.

Rus ekolüyle yetişmesinin kendisine sağladığı bilimsel bakış açısıyla uzman araştırmacı olarak çalıştığı Kafkas Coğrafyası'nda karşılaştığı sayısız şifalı bitki ve geleneksel tedavi yöntemi hakkındaki derin bilgisini harmanladı.

1994 yılından beri Türkiye'de yaşayan Muhammet Aliyev, Türkiye'nin belli başlı bütün bölgelerinde şifalı bitki araştırmaları yürüttü.

Halen İnegöl'deki çiftliğinde araştırmalarına devam edip, bitki yetiştirmekte ve sayısız hastanın derdine şifa bulmaktadır.

Elinizdeki kitapta sunulan tedavi ve reçeteler, gerek Rus laboratuvarlarındaki tetkiklerle gerekse Muhammet Aliyev'in bizzat yürüttüğü saha araştırmalarıyla sınanmıştır.

Otuz binin üzerinde hastayla bire bir temasa dayanan, yaklaşık kırk yıllık bir tecrübenin ve bilimsel uzmanlığın ürünü olan bu kitabın, geleneksel tedavi yöntemleriyle bilimsel tıbbın kaynaşmasına katkı sağladığı aşikardır.

Yazar: Ahıskalı Muhammet Aliyev

Sayfa Sayısı: 219

Yayınevi: Bordo Siyah Yayınları

Tür: Alternatif Tıp

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Bitkisel Tedavi Kocakarı İlacı Değildir gönderilecektir.bitkisel tedavi kocakarı bitkisel tedavi bitkisel ilaç tedavi kocakarı ilacı değildir


Bitkisel Tedavi Kocakarı İlacı Değildir Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!