Kapat

Bluetooth Araç Kiti : Çift Telefon Desteği + Net Ses


Piyasa Fiyatı :
56,90 TL

% 21 İNDİRİM

Fiyat :
44,90 TL


Çıldıran Kurlara Rağmen En İyi Fiyat Daha Güvenli ve Konforlu Bir Sürüş için! Yansıma ve Cızırtıyı Engelleme

Bitenekadarcılara özel kristal netliğinde mükemmel ses sağlayan ve mükemmel kullanım kolaylığı sunan bir Ookay-U.S.A. CK21 Bluetooth Araç Kiti.

Aynı anda iki telefonla eşleşebilen Ookay-U.S.A. CK21 Araç Kiti, her iki telefondan da Arama yapmanızı ve her iki telefona da gelen aramalarınızı kabul etmenizi sağlar.

Araç kullanımında dikkatin dağılmasını engeller. Sürüş emniyetinizi riske atmadan Konuşmanın keyfine varın. İster Tek telefonla kullanın ister Çift Telefonla

Çift Telefon Desteği ( Multi-pairing )
Multi-pairing özelliği ile Aynı anda iki telefonla eşleşebilen Ookay-U.S.A. CK21 Araç Kiti, her iki telefondanda Arama yapmanızı ve her iki telefonada gelen aramalarınızı kabul etmenizi sağlar. Çift telefon taşıyan kişiler için Araç kullanımında dikkatin dağılmasını engeller. Sürüş emniyetinizi riske atmadan Konuşmanın keyfine varın.

Cihazlarla Eşleştirme
Bütün Bluetoothlu Cep Telefonları ile uyumludur.
Ayrıca Ookay-U.S.A. CK21 Araç Kiti Apple iphone, HTC, Blackberry ve diğer Smart Phone ve PDA modelleriyle de uyumludur.

Konuşma Süresi ve Bekleme Süresi
Tam dolu batarya ile 10 saate kadar kesintisiz konuşma ve 400 saate kadar bekleme süresi sağlar. USB ara kablosu ile bilgisayarınızdan yada Araç çakmaklık şarjı ile aracınızda şarj edebileceğiniz Araç kiti 3 saat gibi kısa bir sürede full şarj olabilmektedir. Ayrıca Aracınızı terk ettiğinizde 10 dakika içinde Araç Kiti otomatik olarak kapanma özelliği ile enerji tasarrufu yapmakta ve daha uzun süreli kullanım sağlamaktadır.

Mükemmel Ses Teknolojisi
CVC echo cancellation /noise suppression ile gürültüyü engeller ve Geliştirilmiş DSP teknolojisine bağlı olarak net ses kalitesi sunar. Özellikle sürüş esnasında duyulan gürültülere rağmen konuşmaların net ve yumuşak olmasını sağlar.

Pratik ve Akıllı Tasarım ve Güneşlik ile Mükemmel Uyum

Aynı anda 2 telefonu destekleyebilme,

Yansıma ve cızırtıyı engelleme,

2 W yüksek sesli mikrofon,

En fazla 3 saat şarj süresi

8 ile 10 saat arasında konuşma süresi,

400 saat açık kalabilme özelliği,

Nokia uyumlu batarya,

10 metre mesafe içerisinde kullanım imkanı.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Ookay-U.S.A. CK21 Bluetooth Araç Kiti gönderilecektir.Bluetooth Araç Kiti : Çift Telefon Desteği + Net Ses Yorumları Tüm Yorumlar (14)
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Bluetooth Araç Kiti : Çift Telefon Desteği + Net Ses Bluetooth Araç Kiti : Çift Telefon Desteği + Net Ses, iPhone ile uyumlu değildir.

Saygılarımızla,
Bitenekadar.com
19 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay iphone? bu ürün iphone modellerinde de çalışıyor mu?
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Bluetooth Araç Kiti : Çift Telefon Desteği + Net Ses Bluetooth Araç Kiti : Çift Telefon Desteği + Net Ses, Kulaklık girişi bulunmamaktadır.

Saygılarımızla,
Bitenekadar.com
12 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay bilgi üründe 3.5 jak kulaklık girişi var mı
89 sipariş | 18 yorum | Yorum Detay öneriniz ürün alıpda kullananlardan olumlu olumsuz yorum bekliyorum.Almayı düşünüyorum.