Kapat

Bolat ThermoGel : Soğuk-Sıcak Jel Kompres (28 cm x 14 cm)


Piyasa Fiyatı :
21.40 TL

% 72 İNDİRİM

Fiyat :
5.90 TL


Soğuk ve Sıcak Tedavi Uygulama Bir Arada Kullanımı Kolay ve Pratik Tekrar Tekrar Kullanılabilir

Bitenekadarcılara buz tedavisi ve sıcak tedavi uygulamasının tek bir ürünle gerçekleşmesine olanak sağlayan, kullanımı kolay ve pratik bir üründür.

İçerdiği jel formülü, soğukluğunu - sıcaklığını uzun süre muhafaza etmesini sağlar.
 
Soğuk - Sıcak Jel Kompres, küçük yaralanmalarda, ağrı ve sızılarda doğal yol ile ilaçsız tedavi sağlar.

Kullanım Alanları :
 
Soğuk Kullanım : Ateş düşürülmesi, spor yaralanmaları, yanıklar, kesikler, böcek sokmaları, morluklar, burkulmalar, ezik ve şişlikler, tansiyon düşürülmesi, baş ağrısı ve migren, burun kanamaları, diş ağrısı, sıcak çarpmaları, bayılmalar, trafik ve iş kazalarında kopan organların soğuk muhafazası, aşı transferlerinde yedek soğutucu olarak ilk yardım amaçlı müdahaleler başlıca kullanım alanlarıdır.
 
Sıcak Kullanım : Kas katılaşması, romatizma, eklem iltihaplanmaları, sırt ağrıları,  boyun ağrıları, bel ve mide ağrıları, kramplar, bayanlarda adet dönemi sancıları, yavaş kan dolaşımı ve ilk yardım amaçlı müdahaleler başlıca kullanım alanlarıdır.
 
Uygulama Şekilleri :
 
Soğuk Kullanım : Jel kompres paketlerini soğuk kullanmak için buzdolabının dondurucu bölümünde en az 1 saat tutmanız yeterlidir.
 
Sıcak Kullanım : Jel kompres paketlerini sıcak uygulamak için kaynar suda 2 dakika bekletmeniz yeterlidir.

Ürün Ölçüleri: 28 cm x 14 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda ThermoGel : Soğuk-Sıcak Jel Kompres (28 cm x 14 cm) gönderilecektir.thermogel soğuk sıcak jel soğuk sıcak jel kompres soğuk kompres sıcak jel sıcak jel kompres


Bolat ThermoGel : Soğuk-Sıcak Jel Kompres (28 cm x 14 cm) Yorumları Tüm Yorumlar (4)
Mükemmel (1)
50 %
Çok İyi (1)
50 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
29 sipariş | 28 yorum | Yorum Detay faydalı
37 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay çok faydalı bi ürün. Ben yazları serinlemek gibi amacı dışında kullanıyorum ama olsun :))
39 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Bu ürünü aldım. Ürün bilgisinde yazmıyor ama, mikrodalga fırında 1,5 dakika'da el yakacak derece de ısınıyor, yaklaşık bir saat'de dayanıyor, süper hızlı, herkese tavsiye ederim.
179 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Ben daha önce başka ünlü bir markanınkini kullanmıştım, ondan daha uzun, ve aynı kalitede görünüyor, fiyatı da uygun. Bu kalite bu fiyata bence çok iyi.