Kapat

Bottle & Jar Rack Kutu İçecek Standı


Piyasa Fiyatı :
10,90 TL

% 28 İNDİRİM

Fiyat :
7,90 TL


Bottle & Jar Rack Kutu İçecek Standı Buz Dolabında Düzen Sağlar Yer Tasarrufu Sağlayın

Bitenekadarcıların kutu içeceklerini ve kavanozlarını için, dolap raflarında ve buz dolabında düzen sağlayan bir Bottle & Jar Rack Kutu İçecek Standı.

Buz dolabı kapağında kutu içecekleriniz için yer ayırmanıza gerek yok, tek rafta bu standa yerleştirin ve yer tasarrufu sağlayın.

Kutu içecekler buzdolabında saklanır sıcak yaz günlerinde. Soğuk içerek ferahlamak amacıyla içilir tüm kutu içecekler. ve sofraların vazgeçilmezi olmuştur artık bu içecekler.

Bu sebeple kutu içeceklerin saklanması önemli hale gelmiştir. Buzdolabında, masada ya da herhangi bir yerde.

Bu içeceklerin saklanması ve aynı zamanda yer tasarrufu sağlanması da doğal olarak önemlidir.

Bottle & Jar Rack Kutu İçecek Standı, içeceklerin yerleşimini sağlar. Buzdolabında, dolaplarda ya da masada içeceklerin bir düzen içerisinde durmasına yardım eder. Sağladığı düzen ile yer tasarrufu da sağlamaktadır.

Bottle & Jar Rack Kutu İçecek Standı, istenilen her yerde kullanıma uygundur. Bir piknikte dahi kullanılabilir. İçeceklerin kolay taşınmasına da yardım edecektir.

Bottle & Jar Rack Kutu İçecek Standı, kutu içecekler için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede kutu içeceklerin sorunsuz yerleşebileceği bir alan oluşumu sağlanır. İçeceklerin yer problemi olmaksızın kolayca soğutulup, taşınmasına olanak sağlar.

Bottle & Jar Rack Kutu İçecek Standı ile aynı anda 4 ayrı kutu içeceği buzdolabınızda ya da istediğiniz yerde saklayabilirsiniz. Bu sayede hem yer tasarrufu sağlanacak, hem de içecekleriniz daha şık bir sunuma sahip olacaktır.

İçeceklerinizin misafirlerinize sunum esnasında dahi şık bir görünüme kavuşması için Bottle & Jar Rack Kutu İçecek Standı hizmetinize sunuluyor.

Kutu içecekler neden 330 ml miktarındadır?
Bugüne dek yaşamımızda yer edinmiş içeceklerdendir kutu içecekler. Miktarları ise her daim sabittir; 330 ml. Peki, yaşamımızda bunca zamandır yer edinmiş bu içeceklerin hiç neden 330 ml olduğunu düşündük mü? Sebebi tam olarak ifade edilemiyor olsa da, pek çok ifade söz konusu bu durumla ilgili.
Öncelikli bilinen ifade şudur ki, 330 ml olan kutu içeceklerin, bu miktarda olmasının nedeni maliyetle ilişkilidir deniyor. Yani 330 ml olan bir kutu içeceğin, içerdiği malzemeler ve kutusunun yapımı için gerekli olan tüm materyaller bu miktar sayesinde çok daha uygun bir maliyete gelmektedir.
Üretildiği ilk ülkedeki bir bardak boyutuyla da ilişkili olduğu düşünülmektedir.

Stand Ölçüleri:

  • 29X15X7cm


Bottle & Jar Rack Kutu İçecek Standı Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!