Kapat

Braun Cruzer 5 Beard: Saç Sakal Kesme Makinesi


Piyasa Fiyatı :
258,38 TL

% 54 İNDİRİM

Fiyat :
119,90 TL


Braun Cruzer 5 Beard: Saç Sakal Kesme Makinesi Çarpıcı Sakal ve Saç Stilleri Sakal Kesimi, Saç Şekillendirme Hat Şekillendirme Tamamen Yıkanabilir

Bitenekadarcılar Braun Cruzer 5 Beard: Saç Sakal Kesme Makinesi ile ister havalı bir kirli sakalı, isterseniz de tam bir sakal elde etmek isteyin.

Braun Cruzer 5 Beard özel sakal tarağı 6 ayrı uzunluk ayarı (1-11mm) arasında seçim yapmanıza olanak tanır.

Dahası, cruZer beard&head şekillendiricinin paslanmaz çelikten imal edilmiş, ekstra keskin, hassas sakal düzeltme kısmı ile tarak üstünde olsun veya olmasın hassas bir şekilde sakalınıza şekil verebilirsiniz.

Ufak hassas şekillendirici, özellikle erişilmesi zor alanlarda bile sakalları kolayca şekillendirmek için tasarlanmıştır. 

Tarak üzerindeyken bile görünümünüze son rötuşlar yapmanız ve sakalınızda hassas şekil ve hatlar oluşturmanızı kolaylaştırmaktadır. 

Zaman zaman biraz daha haşarı davranıp yakından kesilmişmış saç stilinize çılgın çizgiler ve desenler de ekleyebilirsiniz.

Şekillendirici, en sert sakalları bile kolayca şekillendirebilen güçlü, çift bataryalı sistem ile donatılmıştır. 

En zor koşullarda bile kesim gücünü sabit bir şekilde muhafaza eden cruZer beard herhangi bir düzensizlik riskini ortadan kaldırarak eşit bir kesim sağlar.

Braun Cruzer 5 Beard Özellikleri:

  • Sakallarınızda keskin kenarlar ve kişiselleştirilmiş şekiller yaratır.
  • Her saç koşuluna uyum sağlayan güçlü, çift bataryalı sisteme sahiptir.
  • Tek bir parmak dokunuşu ile hassas uzunluk ayarı yapabilmek için ''tıkla ve kitle'' işlevine sahiptir.
  • Tamamen yıkanabilir.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Braun Cruzer 5 Beard: Saç Sakal Kesme Makinesi" gönderilecektir. tıraş makinası saç kesme makinası Braun Cruzer 5 Beard sakal kesme makinası


Braun Cruzer 5 Beard: Saç Sakal Kesme Makinesi Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!