Kapat

Saç Şekillendirici: BRAUN ST710 IONIC


Piyasa Fiyatı :
313,82 TL

% 50 İNDİRİM

Fiyat :
155,90 TL


Saç Şekillendirici: BRAUN ST710 IONIC, IONTEC – Aktif İyon Püskürtücü. Oynar Plakalar.

Braun Satin Hair 7 Saç Düzleştirici İle Daha Sağlıklı Saç şekillendirme

CruZer Beard&Head sakalınızı ve saçınızı tam olarak istediğiniz şekle getirmenize olanak tanıyan güçlü bir araçtır. Ayarlanabilir tarak özel tıkla & kilitle işlevi ile yerinde kalır ve saçınızı tam olarak seçtiğiniz uzunlukta kesmenize olanak tanır. Güçlü kesim yapmak için içinde iki bataryalı sistem bulunan cruZer beard&head oldukça uzun pil ömrü sunar ve sadece sakalınızı istediğiniz uzunlukta kesmeniz için olağan üstü bir seçenek olmakla kalmaz - saçınızı kesmek için de mükemmel bir seçimdir.


Yeniliğinin Mucidi

Çalışmalarını sağlıklı şekillendirmeye adamış olan Braun, bu doğrultuda Satin Hair 7 saç düzleştiricisini geliştirmiştir. Satin Hair 7 Saç düzleştiricisi, üstün IONTEC teknolojisine ve 200 dereceye kadar sıcaklık kontrolü sağlama özelliğine sahiptir. Saçlarınızın kazanacağı ışıltı, parlaklık ve yumuşaklık ile farkı görecek ve hissedeceksiniz.


IONTEC – Aktif İyon Püskürtücü

IONTEC, saçınızın sağlığını korumak üzere özel olarak tasarlanmış eşsiz bir teknolojidir ve bu sebeple sağlıklı şekillendirme için güvencenizdir. Tek bir tuş ile, milyonlarca aktif iyon salan patentli IONTEC püskürtücüleri harekete geçer. Aktif iyonlar aynen saç bakım kremi gibi çalışır. Saç tellerinin her birini kaplar ve saçınızın genellikle şekillendirmesırasında ısı sebebiyle kaybettiği nem dengesini hızlı bir şekilde geri kazandırır.


Oynar Plakalar

Ürünün ekstra koruma sağlamak için tasarlanan patentli oynar plakaları sürtünmeyi önemli ölçüde azaltır. Ayrıca, plakalardan biri yay desteklidir ve şekillendirme sırasında aşırı güç uygulandığınızda direnç göstermez. Bu da saç kırılmasını önlemek için kütikülün sağlığını korur.


NanoGlide Seramik Plakalar

Kütikülün sağlığını korumak amacıyla, ekstra yumuşak yüzey yapısına sahip esnek NanoGlide seramik plakalar diğer seramik plakalara oranla 3 kat daha yumuşak ve kolay bir şekilde kayar.


Isı Kontrolü

Braun’un Satin Hair 7 saç düzleştiricisi, 5 derecelik sıcaklık aşamalarında hareket eden farklı saç tipleri için ısı kontrolü sağlama özelliği ile (130 derece ila 200 derece arasında) saçınızın sağlığını koruduğu tespit edilmiş olan sıcaklıklarda çalışır. Bu ürün sayesinde istediğiniz sıcaklığı ayarlayabilirsiniz.

BRAUN Satin Hair 7 Iontec Saç Düzleştirici ES2 ST710

Teknik özellikler

Ürün Tipi:
Saç Düzleştirici
Sıcaklık seviyeleri:
130-200°C
Isıtma süresi:
40 sn
Ürün numarası:
1003528

Ekipman

İyon teknolojisi:
Evet
Kaplama:
Nanoglide Seramik Plakalar
Seramik plaklar:
Evet
Ürün Özellikleri:
Oynar Plaklar, Cool Touch Teknolojisi

Genel özellikleri

Renk:
Siyah
Kablo Uzunluğu:
2 m
Plaka genişliği:
24 mm
Üretici Garantisi:
2 Yıl Resmi Üretici Garantili


saç şekillendirici saç makinesı saç düzleştirici saç maşası Braun saç şekillendirici


Saç Şekillendirici: BRAUN ST710 IONIC Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!