Kapat

Brother Dcp-T300 Orjinal Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı inkjet mür

Satıcı: inkjet

Piyasa Fiyatı :
974,40 TL

% 17 İNDİRİM

Fiyat :
812,00 TL


Şimdi sipariş verin, en geç 25 Haziran 2018 Pazartesi günü kargoya teslim edelim.
Dikkat: inkjet Mağazasında Kargo ücreti Alıcı Ödemelidir!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Brother Dcp-T300 Orjinal Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı inkjet mür

Brother Dcp-T300 Orjinal Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı
(A4 Yazıcı)

PAKET İÇERİĞİ:
- Brother T300 Yazıcı
- 4 Renkli Bitmeyen Kartuş SİSTEMİ
- 4 Renk Toplam 400 ML inkjet Canon Mürekkepleri
- USB Kablo ve Yazıcının CD vs. tüm aparatları

Fonksiyonlar Baskı Hızı Baskı Çözünürlüğü
Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi 27 ppm'e kadar (Siyah) / 10 ppm'e kadar (Renkli) (Hızlı Mod)
11 ipm'e kadar (Siyah) / 6 ipm'e kadar (Renkli) (ISO/IEC 24734'e göre)
Daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.
1200 x 6000 dpi'ya kadar

Yüksek baskı hacimine ihtiyaç duyan kullanıcılar için büyük tasarruf sağlamak üzere tasarlanmış, Brother'ın Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli yazıcı serisi, ultra yüksek 6000* sayfa baskı kapasitesi ile oldukça ekonomik mürekkep şişeleri sunan Orijinal Tank Sistemine sahiptir. Kullanıcılar düşük işletme maliyetinin tadını çıkarmanın yanı sıra mürekkep dolumunu zahmetsiz hale getiren akıllı bir tasarımdan faydalanabilir.

* Yaklaşık verim, ISO/IEC 24712 test modeli kullanılarak Brother orijinal metodolojisi esasınca hesaplanmıştır. Yaklaşık verim ISO/IEC 24711 modeline dayanmamaktadır.

Genel Özellikler
Olağanüstü Düşük İşletim Maliyeti

Son derece uygun fiyatlı ultra yüksek 6000* sayfa kapasiteli mürekkep şişeleri ile düşük işletme maliyetinin keyfini çıkarın. Yalnızca ihtiyacınız olan renkleri değiştirmenize olanak tanıyan ayrı mürekkep doldurma sistemi ile mürekkep israfının önüne geçilir. Ek olarak 2 sayfa veya 4 sayfadan oluşan dokümanlarınızı tek bir sayfaya sığdırabilirsiniz. Bu taslakları görüntülerken kağıt tasarrufu yapmanızı sağlar.

*Siyah mürekkebi belirtmektedir. Renkli mürekkepler 5000 sayfa baskı kapasitesine sahiptir. Yaklaşık verim ISO/IEC 24712 test modeli kullanılarak Brother orijinal metodolojisi esasınca hesaplanmıştır. Yaklaşık verim ISO/IEC 24711 modeline dayanmamaktadır.

Kolay Mürekkep Doldurma

Makinenin ön tarafından kolayca erişilebilen mürekkep tankı sayesinde 3 basit adımda dolum yapılır.

Mürekkep Dökülmesini En Aza İndirin

Akıllı tasarım sayesinde 45° açı ile dolum yapılır. Bu sayede mürekkep akması en aza iner ve dolum kolaylaşır.Kullanışlı ve Yer Tasarrufu Sağlar

Dahili mürekkep tankı sistemi önden erişimli ve şeffaf kapaklı bir tasarıma sahiptir. Bu etkin bir şekilde yerden tasarruf sağlar ve ne kadar mürekkep kaldığını kontrol etmeyi kolay hale getirir.Verimliliğinizi Geliştirin

11/16ppm* yüksek baskı hızı sayesinde yüksek adetli çıktılarınızı alırken zaman tasarrufu sağlar. Kullanıcılar çıktılarını beklemek yerine vakitlerini daha verimli kullanabilirler. Ayrıca 100 sayfalık kağıt çekmecesi ile sıkça kağıt beslemek zorunda kalmazsınız.

*ISO/IEC 24734. Brother baskı hızları hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak için


Zamandan Tasarruf

Süper yüksek kapasiteli mürekkep şişeleri ile daha az sıklıkta mürekkep almanın keyfini çıkarın. Renkli mürekkep tükenmiş olsa bile hala siyah beyaz yazdırabilme işlevi sayesinde size değerli bir zaman tasarrufu sağlar.

Profesyonel Kalite

Yeni mürekkep püskürtmeli serimiz net görüntüler ve canlı metinler ile uyumlu ve yüksek kaliteli sonuçlar verir. Çok fonksiyonlu cihazlarımız gerçekçi renklerle benzersiz baskı kalitesi sunar. Brother siyah pigment mürekkep* standart kağıt üzerine net metin baskı sunacaktır. Suya dayanıklı ve lekesizdir. Her defasında net metinler elde edebilirsiniz.

Genel
Teknoloji Mürekkep Püskürtmeli
Hafıza 64 MB
Ekran Tek Satır LCD
Arayüz
Brother Dcp-T300 Orjinal Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı inkjet mür Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!