Kapat

Brother DCP-T500W Bitmeyen Kartuşlu A4 Yazıcı+Tarayıcı+Fotok

Satıcı: inkjet

Piyasa Fiyatı :
1.040,46 TL

% 17 İNDİRİM

Fiyat :
867,05 TL


Brother DCP-T500W Bitmeyen Kartuşlu A4 Yazıcı+Tarayıcı+Fotok


Brother DCP-T500 A4 Yazıcı (Orjinal Mürekkepli) 
A4 Yazıcı + tarayıcı + Fotokopi

PAKET İÇERİĞİ:
- Brother CP-T500W A4 Yazıcı A4 Yazıcı 
- 4 Adet Her Renk Brother Orjinal Mürekkepleri

KULLANIM YERLERİ:
- TÜM EV KULLANICILARI
- TÜM OFİSLER
- FOTOĞRAFÇILAR

- TÜRK TELEKOM BAYİLERİ

- FATURA ÖDEME MERKEZLERİ
- İNTERNET CAFELER

 
Fonksiyonlar Baskı Hızı Baskı Çözünürlüğü

Yazdırma, Tarama, Kopyalama

27/10ppm'e kadar (siyah beyaz / renkli) Çabuk baskı  hızı. Hızlı Modda; 11/6ppm'e kadar (siyah beyaz/ renkli)  SO/IEC 24734'e göre.Daha fazlası için  tıklayın.
Ağ bağlantısını kolaylaştırmak için dahili kablosuz ağ bağlantısı 1,200 x 6,000 dpi'ya kadar

Yüksek baskı hacimine ihtiyaç duyan kullanıcılar için büyük tasarruf sağlamak üzere tasarlanmış, Brother'ın Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli yazıcı serisi, ultra yüksek 6000* sayfa baskı kapasitesi ile oldukça ekonomik mürekkep şişeleri sunan Orijinal Tank Sistemine sahiptir. Kullanıcılar düşük işletme maliyetinin tadını çıkarmanın yanı sıra mürekkep dolumunu zahmetsiz hale getiren akıllı bir tasarımdan faydalanabilir.

* Yaklaşık verim, ISO/IEC 24712 test modeli kullanılarak Brother orijinal metodolojisi esasınca hesaplanmıştır. Yaklaşık verim ISO/IEC 24711 modeline dayanmamaktadır.

Genel Özellikler

Exceeding Low Running Costs

Olağanüstü Düşük İşletim Maliyeti

Son derece uygun fiyatlı ultra yüksek 6000* sayfa kapasiteli mürekkep şişeleri ile düşük işletme maliyetinin keyfini çıkarın. Yalnızca ihtiyacınız olan renkleri değiştirmenize olanak tanıyan ayrı mürekkep doldurma sistemi ile mürekkep israfının önüne geçilir. Ek olarak 2 sayfa veya 4 sayfadan oluşan dokümanlarınızı tek bir sayfaya sığdırabilirsiniz. Bu taslakları görüntülerken kağıt tasarrufu yapmanızı sağlar.

*Siyah mürekkebi belirtmektedir. Renkli mürekkepler 5000 sayfa baskı kapasitesine sahiptir.  Yaklaşık verim ISO/IEC 24712 test modeli kullanılarak Brother orijinal metodolojisi esasınca hesaplanmıştır. Yaklaşık verim ISO/IEC 24711 modeline dayanmamaktadır.

Easy Ink Refilling

Kolay Mürekkep Doldurma

Cihazın ön tarafından kolayca erişilebilen mürekkep tankı sayesinde 3 basit adımda dolum yapılır.

Minimizes Ink Spillage

Mürekkep Dökülmesini En Aza İndirin

Akıllı tasarım sayesinde 45° açı ile dolum yapılır. Bu sayede mürekkep akması en aza iner ve dolum kolaylaşır.

Saves Space and Convenient

Kullanışlı ve Yer Tasarrufu Sağlar

Dahili mürekkep tankı sistemi önden erişimli ve şeffaf kapaklı bir tasarıma sahiptir. Bu etkin bir şekilde yerden tasarruf sağlar ve ne kadar mürekkep kaldığını kontrol etmeyi kolay hale getirir.

Improve Productivity

Verimliliğinizi Geliştirin

11/16ppm* yüksek baskı hızı sayesinde yüksek adetli çıktılarınızı alırken zaman tasarrufu sağlar. Kullanıcılar çıktılarını beklemek yerine vakitlerini daha verimli kullanabilirler. Ayrıca 100 sayfalık kağıt çekmecesi ile sıkça kağıt beslemek zorunda kalmazsınız.

*ISO/IEC 24734. Brother baskı hızları hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak için 

Save Time

Zamandan Tasarruf

Süper yüksek kapasiteli  mürekkep şişeleri ile daha az sıklıkta mürekkep almanın keyfini çıkarın. Renkli kartuşlar tükenmiş olsa bile hala siyah beyaz yazdırabilme işlevi sayesinde size değerli bir zaman tasarrufu sağlar.

Simplify the Way You Work

Çalışma Şeklinizi Kolaylaştırın

Kaynak tasarrufu sağlayabilir ve kablosuz ağınız üzerinden çok fonksiyonlu cihazınızı paylaşabililirsiniz. Buna ek olarak, ücretsiz iPrint&Scan uygulaması sayesinde, aynı ağ alanı içinden mobil cihazlara ya da akıllı cihazınızdan ağ alanına doğrudan baskılama ya da tarama yapabilirsiniz.

Professional Quality

Profesyonel Kalite

Yeni mürekkep püskürtmeli serimiz net görüntüler ve canlı metinler ile uyumlu ve yüksek kaliteli sonuçlar verir. Çok fonksiyonlu cihazlarımız gerçekçi renklerle benzersiz baskı kalitesi sunar. Brother siyah pigment mürekkep* standart kağıt üzerine net metin baskı sunacaktır. Suya dayanıklı ve lekesizdir. Her defasında net metinler elde edebilirsiniz.

 
 

 
 
 
 
 
Genel
Teknoloji Mürekkep Püskürtmeli
Brother DCP-T500W Bitmeyen Kartuşlu A4 Yazıcı+Tarayıcı+Fotok Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!