Kapat

Brother DCP-T800W Orjinal Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı Tar. Fot. i

Satıcı: inkjet

Piyasa Fiyatı :
1.673,54 TL

% 17 İNDİRİM

Fiyat :
1.394,62 TL


Şimdi sipariş verin, en geç 21 Haziran 2018 Perşembe günü kargoya teslim edelim.
Dikkat: inkjet Mağazasında Kargo ücreti Alıcı Ödemelidir!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Brother DCP-T800W Orjinal Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı Tar. Fot. i

Brother Dcp-T800W Orjinal Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Fax Wifi Brother Dcp-T800W Orjinal Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Fax Wifi
(A4 Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Fax Wifi)

PAKET İÇERİĞİ:
- Brother T800 Yazıcı
- 4 Renkli Bitmeyen Kartuş SİSTEMİ
- 4 Renk Toplam 400 ML inkjet Canon Mürekkepleri
- USB Kablo ve Yazıcının CD vs. tüm aparatları
Fonksiyonlar Baskı Hızı Baskı Çözünürlüğü

Yazdırma, Tarama, Kopyalama

27/10ppm'e kadar (siyah beyaz / renkli) Çabuk baskı hızı. Hızlı Modda; 11/6ppm'e kadar (siyah beyaz/ renkli) SO/IEC 24734'e göre.Daha fazlası için tıklayın. Ağ bağlantısını kolaylaştırmak için dahili kablosuz ağ bağlantısı 1,200 x 6,000 dpi'ya kadar

Yüksek baskı hacimine ihtiyaç duyan kullanıcılar için büyük tasarruf sağlamak üzere tasarlanmış, Brother'ın Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli yazıcı serisi, ultra yüksek 6000* sayfa baskı kapasitesi ile oldukça ekonomik mürekkep şişeleri sunan Orijinal Tank Sistemine sahiptir. Kullanıcılar düşük işletme maliyetinin tadını çıkarmanın yanı sıra mürekkep dolumunu zahmetsiz hale getiren akıllı bir tasarımdan faydalanabilir.

* Yaklaşık verim, ISO/IEC 24712 test modeli kullanılarak Brother orijinal metodolojisi esasınca hesaplanmıştır. Yaklaşık verim ISO/IEC 24711 modeline dayanmamaktadır.

Genel Özellikler

Exceeding Low Running Costs

Olağanüstü Düşük İşletim Maliyeti

Son derece uygun fiyatlı ultra yüksek 6000* sayfa kapasiteli mürekkep şişeleri ile düşük işletme maliyetinin keyfini çıkarın. Yalnızca ihtiyacınız olan renkleri değiştirmenize olanak tanıyan ayrı mürekkep doldurma sistemi ile mürekkep israfının önüne geçilir. Ek olarak 2 sayfa veya 4 sayfadan oluşan dokümanlarınızı tek bir sayfaya sığdırabilirsiniz. Bu taslakları görüntülerken kağıt tasarrufu yapmanızı sağlar.

*Siyah mürekkebi belirtmektedir. Renkli mürekkepler 5000 sayfa baskı kapasitesine sahiptir. Yaklaşık verim ISO/IEC 24712 test modeli kullanılarak Brother orijinal metodolojisi esasınca hesaplanmıştır. Yaklaşık verim ISO/IEC 24711 modeline dayanmamaktadır.

Easy Ink Refilling

Kolay Mürekkep Doldurma

Cihazın ön tarafından kolayca erişilebilen mürekkep tankı sayesinde 3 basit adımda dolum yapılır.

Minimizes Ink Spillage

Mürekkep Dökülmesini En Aza İndirin

Akıllı tasarım sayesinde 45° açı ile dolum yapılır. Bu sayede mürekkep akması en aza iner ve dolum kolaylaşır.

Saves Space and Convenient

Kullanışlı ve Yer Tasarrufu Sağlar

Dahili mürekkep tankı sistemi önden erişimli ve şeffaf kapaklı bir tasarıma sahiptir. Bu etkin bir şekilde yerden tasarruf sağlar ve ne kadar mürekkep kaldığını kontrol etmeyi kolay hale getirir.

Improve Productivity

Verimliliğinizi Geliştirin

11/16ppm* yüksek baskı hızı sayesinde yüksek adetli çıktılarınızı alırken zaman tasarrufu sağlar. Kullanıcılar çıktılarını beklemek yerine vakitlerini daha verimli kullanabilirler. Ayrıca 100 sayfalık kağıt çekmecesi ile sıkça kağıt beslemek zorunda kalmazsınız.

*ISO/IEC 24734. Brother baskı hızları hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak için

Save Time

Zamandan Tasarruf

Süper yüksek kapasiteli mürekkep şişeleri ile daha az sıklıkta mürekkep almanın keyfini çıkarın. Renkli kartuşlar tükenmiş olsa bile hala siyah beyaz yazdırabilme işlevi sayesinde size değerli bir zaman tasarrufu sağlar.

Brother DCP-T800W Orjinal Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı Tar. Fot. i Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!