Kapat

Buff Absorption Ultimate Ekranınız Asla Kırılmayacak - Tablet Ekran Koruma


Piyasa Fiyatı :
39,90 TL

% 40 İNDİRİM

Fiyat :
23,90 TL


Dünyanın En İyi Ekran Koruyucusu Kırılmaz, Çizilmez ve Elinizden Kaymaz iPad 2 Ekran Koruycu, 10 inch Ekran Koruycu

Buff Absorption Ultimate Ekranınız Asla Kırılmayacak - Tablet Ekran Koruma

Gündelik hayatta artık olmazsa olmazlarımızdan olan cep telefonları şüphesiz başına en sık kaza gelen cihazlardan, minik servetler ödeyerek aldığımız cep telefonlarımızı cebimizde çantamızda taşırken korumak Buff Absorption Ultimate Ekran Koruyucu Film artık çok daha kolay ve güvenli.

Bu kadar çok sevip yanımızdan biran bile ayıramadığımız bu akıllı cihazlara kullanım süreleri boyunca muhakkak en az 1-2 kere ciddi bir yere düşüş, darbe veya şok yaşatıyoruz. 

Piyasadaki bir çok standart plastik ekran koruyucuların aksine, hıza meydan okuyan F1 yarışçılarının, maksimum koruma ile tasarlanan Kaskları için üretilen özel teknoloji artık akıllı cep telefonlarınızda.

Cep telefonlarımız pad lerimiz artık daha güvenli.

Her türlü darbe ve şoka mukavemet gösterecek şekilde tasarlanmış Buff ekran koruma filmi size piyasadaki ince ekran koruma filtrelerine göre çok daha fazlasını vaad ediyor.

Özel bir şeffaf kaplama olan Buff ekran koruyucu, her türlü sert darbeyi, şoku bertaraf ediyor, üstelik çekiç ile bile vursanız telefon ekranına herhangi bir zarar vermiyor.

Yüksek Nano teknoloji ürünü Buff ekran koruyucu aslında tehlike arz eden sporlarda (motor veya yarış pilotları) kullanılan kasklarını güçlendirmek için geliştirilen özel bir kaplama.

İnsan hayatını koruyan bu kaplama artık cep telefonlarımızı, tabletlerimizi, akıllı cihazlarımızı da koruyor.

Cep telefonu ekran korumada gelinen son nokta.

Buff Absorption Ultimate Ekran Koruyucu Özellikleri:

  • Şok ve Darbe Mukavemeti: Buff özel tasarlanmış nano katmanlarıyla darbeleri mükemmel bir şekilde emerek absorbe eder. Kullanıldığı cep telefonu, tablet gibi cihaz ekranlarına zarar verdirmez.
  • Kabarcık Oluşmaz: Piyasadaki ince yapılı benzerlerinin aksine içerdiği özel teknoloji sayesinde takarken oluşan kabarcıklar 24 saat içinde kaybolur.
  • Çizilmeye Dayanıklıdır: Günlük işlerde veya ağır işlerde telefonunuzu çizilmelere karşı korur.
  • Kaymaz: Kaymaz özel dokusuyla elden kaymaları en aza indirir.

Ekran Koruma Film Modelleri :

  • iPad 2
  • 10 İnch Tablet (24 cm x 18,2 cm)

Ekran Filmi Paket İçeriği:

1 Adet Buff Absorption Ultimate Kırılmaz ve Çizilmez Ekran Koruyucu

1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz ekran koruma filminden 1 Adet " Buff Absorption Ultimate " gönderilecektir. ekran koruyucu kırılmaz ekran koruyucu çizilmez ekran koruyucu


iPad 2
10 inch Tablet


Buff Absorption Ultimate Ekranınız Asla Kırılmayacak - Tablet Ekran Koruma Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!