Kapat

Bundera Akıllı telefon Şarj maymuncuğu


Piyasa Fiyatı :
8,50 TL

% 7 İNDİRİM

Fiyat :
7,90 TL


Bundera Akıllı telefon Şarj maymuncuğu Aynı Anda Birden Çok Cihazı Şarj Edebilmek İçin

Akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz şarjsız kalmasınlar diye Bundera Akıllı telefon Şarj Maymuncuğu. Bu ürün sayesinde bilgisayarlardan usb aracılığıyla cihazlarınızı şarj etmeniz mümkün olacaktır.

Küçük tasarımı ile kolayca yanınızda taşıyabileceksiniz. Bundera Akıllı telefon Şarj Maymuncuğu, size her ortamda şarja sahip olabilme imkanı sunuyor.

Dünyayla bağlantınız kesilmesin diye, Bundera Akıllı telefon Şarj Maymuncuğu bir ahtapot gibi kollarıyla sarıyor dünyanızı. Bu sayede cihazlarınız şarja, siz de dünyanıza kavuşabiliyorsunuz.

Bundera Akıllı telefon Şarj maymuncuğu 3 ayrı şarj bağlantısı ile pek çok cihaza uyumludur. Uyumlu olduğu cihazlar arasında Apple, iPhone, Samsung, HTC, Android ve daha niceleri sayılabilir.

Bundera Akıllı telefon Şarj Maymuncuğu, hafif olmasıyla da tercih edilmektedir. Aynı anda birden çok cihazı şarj edebilmek için gerekli donanıma sahiptir.

Akıllı telefonlar üretilmeye başlandığından beri yaşamımızın birer parçası olmuşlardır. Bu telefonlar, tabletler dünyayla bağlantımızı sağlayan öğelerdir. Bu cihazlarınsa dünyayla bağlantımızı sağlayabilmek için elektriğe ihtiyacı vardır. Elektrikle doldurulan şarjları, kullanımla birlikte tükenir.

Olmadık zamanlarda biten şarjlar, şarj aleti yokluğunda bize sıkıntılar yaşatır. Bundera Akıllı telefon Şarj Maymuncuğu ile her yerde, her türlü cihazın şarj edilmesi mümkün

Akıllı telefonların ortaya çıkış hikayesi nasıldır?

2007 yılından önce dünyada akıllı telefon olarak ifade edilebilecek ürünler bulunmuyordu. 2007 yılından sonra ise, bir değişim başladı. Bu değişimin en büyük adımı ise Apple firmasından geldi.

2007 yılına kadar, telefon üretiminde öncü olmuş pek çok firma Apple’ı pek ciddiye almadılar.

Önemsemedikleri bu dev firma ise, 2007 yılında, ilk ürününü piyasaya sürerek tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı. Apple’ın ilk modeli iPhone adı verdiğimiz akıllı telefon modeliydi.

iPhone adeta piyasada deprem etkisi yaratmıştı. Diğer firmaların Apple’ın bu adımına, bu başarısına yetişebilmeleri için 2 – 3 yıl boyunca çalışmaları gerekti. Tamamen dokunmatik olması, oyun, e-posta, internet gibi farklı ve etkileyici nitelikleri barındırmasıyla, iPhone’un eksikleri fark edilmedi.

 Bundera Akıllı telefon Şarj maymuncuğu Yorumları Tüm Yorumlar (6)
Mükemmel (1)
50 %
Çok İyi (1)
50 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
22 sipariş | 34 yorum | Yorum Detay 10 numara 5 yıldız
11 sipariş | 729 yorum | Yorum Detay Merhaba
Bundera Akıllı telefon Şarj maymuncuğu kablo uzunlu 20cm'dir. Keyifli alışverişler dileriz.
14 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay kablo uzunluğu ne kadar acaba? Ürün bilgisinde herhangi bir şey yazmıyor ve kablo resimde çok kısa görünüyor.
11 sipariş | 729 yorum | Yorum Detay Merhaba,
Bundera Akıllı telefon Şarj maymuncuğu, ios 7 işletim sistemi ile sorunsuz çalışmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.
11 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay ios 7 uyumlumu bende merak ediyorum.