Kapat

Pratik Doğrayıcı: Bundera


Piyasa Fiyatı :
36,70 TL

% 32 İNDİRİM

Fiyat :
24,90 TL


Pratik Doğrayıcı: Bundera Şık Bir Tasarıma Sahiptir Şeffaf ve Kolay Yıkanabilir

Bitenekadarcıların mutfaklarında kullabileceği her türlü dilimleme işlemlerinde yardımcıları olacak kullanışlı bir Pratik Doğrayıcı: Bundera.

Pek çok dilimleme işlemi uzun zamanlar alarak, mutfakların kabusu haline gelmektedir. Eşit boyutlarda dilimleme istendiği zaman ortaya çıkan sıkıntılı durumların ortadan kaldırılması amacıyla da Bundera Pratik Doğrayıcı ürünü geliştirilmiştir.

Bundera Pratik Doğrayıcı , kısa sürede eşit boylarda dilimlenmiş eşsiz meyve salatalarının üretilmesi için son derece etkin bir çalışma sergiler. Eşit boylarda dilimlenmiş sebzeler ve meyvelerle hem mutfakta zaman kazandırmakta hem de oldukça tatmin edici sonuçlar üreterek kullanıcılarını mutlu etmektedir.

Bundera Pratik Doğrayıcı, şeffaf ve kolay yıkanabilir gövdesiyle, hem şık bir tasarıma sahiptir hem de kolay yıkanabilirliği ile de mutfakta oldukça büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

2 farklı boyda dilimleme aparatına sahip olan bu ürün, istenilen boyutta patates, soğan, meyve, her türlü sebze dilimleme işlemlerinin gerçekleştirilmesinde etkili rol oynar.

Mutfakta el altında bulunarak, dilimleme işlemlerinin sorumluluğunu üzerine alıp, bayanları büyük bir iş yükünden kurtarmakta olan Bundera Pratik Doğrayıcı ile dilimlenmiş ürünlerin pişirilmesi ve tüketilmesi son derece kolay olabilmektedir.

İstenilen boyutta dilimlenen gıdaların, ne kadar pişirilmesi gerekliliğine göre, daha kolay pişirilme sağlanacaktır.

Mutfakta işinize yarayacak pratik bilgiler;

Balığın daha çok çıtır çıtır olması isteniyorsa, balık bir müddet sütte bekletilip sonrasında una bulanıp kızartılırsa daha çıtır çıtır olacaktır.

Tereyağının yanmaması için, tereyağı erirken üzerine birkaç damla zeytinyağı damlatırsanız tereyağı yanmayacaktır.

Buzlukta 10 dakika bekletilen peynir daha kolay rendelenir.

Kaynar suya daldırılan domateslerin kabuklarının daha çabuk soyulduğu görülmektedir. Bıçağın ters tarafıyla yumuşayan domates kabukları soyulabilmektedir.

Patlıcanın acı suyunu almak için, doğranıp hazırlanan patlıcanların üzerine birkaç kaşık tuz ve toz şeker ilave edilir. Acı suyu çıkan patlıcanların acı suları peçete ya da havlu yardımıyla alınır.

Patates püresinin daha katı ve daha sarı olması için içerisine ilave edilen tuz kadar şeker ilavesi gerçekleştirilir.

Makarnaların haşlarken birbirine yapışmaması için, suyuna birkaç damla sıvı yağ damlatılır.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Pratik Doğrayıcı: Bundera" gönderilecektir.pratik doğrayıcı: bundera


Pratik Doğrayıcı: Bundera Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!