Kapat

Büyük Ahşap Baharat Değirmeni + Tuzluk


Fiyat :
12,90 TL


Taze yeni çekilmiş baharatlarla daha nefis yemekler

Bitenekadarcılar karabiber, tuz ve baharatlarını kendileri taze taze çekebilsinler diye.

Dayanıklı ahşap yapısı ve güçlü değirmeni ile mutfağınızın vazgeçilmezi olacak.

Ayrıca değirmen tasarımındaki şık ahşap tuzluk .

Ölçüler :
Uzunluk : 21 cm
Çap : 5 cm

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Kargonuz engeç Alışverişinizi takip eden 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.

TÜM ÜRÜNLERE 3 TL KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürünlerinden her Öğlen saat 12:00 den sonraki 24 saat süresince yapacağınız tüm alışverişlerin hepsine birden adet ve miktar kısıtlaması olmaksızın sadece 3 TL kargo ödeyeceksiniz! Tek koşul ürünleri Aktif Fırsat Ürünü Satış süresi olan 24 saat içerisinde almanız.

Ürünleri Tek Sepette de alsanız, ayrı ayrı sepetlerde de alsanız yine eskisi gibi her aldığınız ürün için ayrı ayrı fatura kesilerek gönderilecektir.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.Büyük Ahşap Baharat Değirmeni + Tuzluk Yorumları Tüm Yorumlar (3)
Mükemmel
0 %
Çok İyi
0 %
İyi (1)
100 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
61 sipariş | 26 yorum | Yorum Detay fena değil
84 sipariş | 43 yorum | Yorum Detay şık ama işlevsel değil görüntüleri gerçekten çok güzel ancak baharat değirmeni bir iki çalıştıktan sonra işlevselliğini yitirdi, tane karabiberi düzgün çekmiyor.
57 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay Baharat değirmeni Sipariş verdim geldi ama gelir gelmez kullanmadığıma pişman oldum. Çünkü 8 günlük iade süresini de kaçırdım.
Tuzluğuna aldanarak aldım ama işe yaramıyor.. Bu fiyata yakın tek baharatlık vardı o daha mı iyidir bilmiyorum ama bunun baharatlığı öğütme yapmıyor.. ayarlarıyla ne kadar oynadıysam da boşa çeviriyorsunuz.. Tavsiye etmem..
Aynı marka ise diğer büyük olanda aynı şekilde olabilir..