Kapat

Büyük Boy El Yapımı Klasik Araba


Fiyat :
27,90 TL


Tamamı El İşçiliği Kumbara Özellikli Tarihsel görünüm, nostaljik, estetik!

Bitenekadarcılar için harika ve gerçek El Yapımı Metal dizayna sahip Klasik BÜYÜK BOY model  araba...!

En ince ayrıntılarına kadar düşünelerek hazırlanan bu arabalar kalite ve işçilikleri ile masanızın, vitrininizin ve dolabınızın vazgeçilmezleri olacaklar.

Tamamen el işçiliği ve muhteşem bir koleksiyon ürünü.

Gerçek araba dizaynında yapılmış tamamen el işçiliğiyle üretilmiş, eskitme ve aksesuarları ile şık ve dekoratif görünüm.

Tamamı metal.

Hediye olarak da ideal.

Kumbara özelliği yer almaktadır.

Kumbara bölümü girişi aracın arkasındaki bagaj kısmından,aracın altında yer alan kapak sayesinde dilediğiniz zaman pratik bir şekilde açabilirsiniz.


Ürün Özellikleri :

  • İnce saçtan imal edilmiştir.
  • Tamamen el yapımı model araçlar odanıza ayrı bir hava katacak.
  • En ince detayına kadar el işçiliğine sahip eşsiz bir ürün

Ölçüleri :
Genişlik :  14 cm
Uzunluk : 29 cm
Yükseklik : 14 cm

 

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Kargonuz engeç Alışverişinizi takip eden 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.

TÜM ÜRÜNLERE 3 TL KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürünlerinden her Öğlen saat 12:00 den sonraki 24 saat süresince yapacağınız tüm alışverişlerin hepsine birden adet ve miktar kısıtlaması olmaksızın sadece 3 TL kargo ödeyeceksiniz! Tek koşul ürünleri Aktif Fırsat Ürünü Satış süresi olan 24 saat içerisinde almanız.

Ürünleri Tek Sepette de alsanız, ayrı ayrı sepetlerde de alsanız yine eskisi gibi her aldığınız ürün için ayrı ayrı fatura kesilerek gönderilecektir.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdırBüyük Boy El Yapımı Klasik Araba Yorumları Tüm Yorumlar (2)
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Kumbara Özelliği Kumbara bölümü girişi, aracın arka bölümünde yer alan bagaj kısmında yer almaktadır. Aracın altında yer alan kapak ile de birikimlerinizi kumbara içerisinden çıkartabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Bitenekadar.com
120 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay kumbara bölümü Sayın bitenekadar yetkilisi, model arabanın kumbara bölümünün olduğu bilgisi verilmiş...kumbara bölümünün nereden ve nasıl açıldığı hakkında bilgi verirseniz sevinirim..