Kapat

Büyük Boy Minder: Baskılı Dekoratif Yastık (Portakal / Kivi / Karpuz)


Piyasa Fiyatı :
21,90 TL

% 18 İNDİRİM

Fiyat :
17,90 TL


Rahat ve şıklığı bakımından ev dekorasyonlarınızda mutlaka kullanacağınız Büyük Boy Minder: Baskılı Dekoratif Yastık (Portakal / Kivi / Karpuz).

Ev dekorasyonlarınızın en renkli ve en keyifli tasarımları arasına girecek Büyük Boy Minder: Baskılı Dekoratif Yastık (Portakal / Kivi / Karpuz).

Evlerinize farklı bir hava katmak için tasarlanmış dekoratif yastıklar kullanışlı ve rahat yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Uzaktan bakıldığında gerçek bir meyve dilimine benzeyen minderler karpuz, kivi veya portakal dilimlerinden oluşmaktadırlar.

Her evin dekorasyonunu oluşturan yastık modelleri ile dilerseniz kanepe, yatak üzerinde uyumak veya rahat köşeleri süslemek için farklı kullanım amaçları ile kullanabilirsiniz.

Evinizin balkonunda veya bahçesinde bile rahatlıkla kullanabileceğiniz baskılı yastık modelleri ile bulunduğunuz her alana görsel bir güzellik getireceksiniz.

Evinize bu güzel dekoratif minderleri kullanarak oldukça etkileyici bir hava kazandırabilirsiniz.

Baskılı minderler ile sevdiklerinizin kalbini eğlenceli ve tatlı bir şekilde kazanabilirsiniz.

Büyük Boy Yastık Ölçüsü:

  • 39 cm x 4 cm

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Büyük Boy Minder: Baskılı Dekoratif Yastık (Portakal / Kivi / Karpuz) " gönderilecektir.minder dekoratif yastık yastık büyük boy minder baskılı dekoratif yastık


Büyük Boy Minder: Baskılı Dekoratif Yastık - PORTAKAL
Büyük Boy Minder: Baskılı Dekoratif Yastık - KİVİ
Büyük Boy Minder: Baskılı Dekoratif Yastık - KARPUZ


Büyük Boy Minder: Baskılı Dekoratif Yastık (Portakal / Kivi / Karpuz) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!