Kapat

ÇAMAŞIR MAKİNESİ FİLTRESİ BULAŞIK MAKİNESİ FİLTRESİ 1315

Satıcı: weblonya

Piyasa Fiyatı :
35,88 TL

% 17 İNDİRİM

Fiyat :
29,90 TL


ADINIZA FATURA HIZLI KARGO

ÇAMAŞIR VE BULAŞIK MAKİNALARINIZ İLE ŞOFBEN VE TERMOSİFONLARINIZI KİREÇTEN KORUYUN... 

ÇÜNKÜ;

ARTIK  İKO KİREÇ KIRICI FİLİTRE VAR. 

İKO MARKA SUYUN KİRECİNİ VE SERTLİĞİNİ GİDEREN MAKİNA FİLTREMİZ SAYESİNDE SUYUN İÇERİSİNDE BULUNAN KİREÇ GİDERİLDİĞİ İÇİN EV ALETLERİNİZİN KİREÇTEN DOLAYI BOZULMALARI ENGELLENMİŞ OLUR.

KİREÇ GİDERİCİ ÖZELLİĞİNDEN DOLAYI REZİSTANSLAR ÜZERİNDE KİREÇ OLUŞMAYACAĞINDAN YÜKSEK ORANDA(%35-40) ENERJİ TASARRUFU YAPILACAKTIR.

YİNE FİLTREMİZİN İÇERİSİNDE BULUNAN AKTİF MADDE SUYUN SERTLİĞİNİ GİDERDİĞİ İÇİN ÇAMAŞIR VE BULAŞIK YIKAMADA KULLANILAN DETERJAN TAM ERİYECEĞİNDEN YİNE YÜKSEK ORANDA (MAX %25-30) DETERJAN TASARRUFU YAPILMIŞ OLACAKTIR.

AYNI ETKİ ŞOFBENLERDE KULLANILAN FİLİTREMİZDEN ELDE EDİLEN SU İLE BANYO YAPILDIĞINDA ŞAMPUAN TASARRUFU YAPILDIĞI GİBİ ENERJİ TASARRUFUDA YAPILMIŞ OLACAKTIR.

ZİRA; ŞAMPUAN VEYA SABUN KİREÇSİZ VE SERT OLMAYAN SU İLE GÖREVİNİ TAM YERİNE GETİRECEK OLUP PIRIL PIRIL KEPEKSİZ, YUMUŞACIK,İPEKSİ SAÇLARA TERTEMİZ BİR TEN'E KAVUŞTURACAKTIR.

ARTI FİLTREMİZDE BULUNAN ÜST VE ALT SÜZGEÇLER SU İÇERİSİNDEKİ YABANCI MADDELERİN (KUM VB.) MAKİNANIZA GİRİŞİNİ ENGELLEYECEĞİNDEN MAKİNANIZIN BU SEBEPTEN DE BOZULMASI ENGELLENMİŞ OLACAKTIR(FİLTREMİZİN KAPAĞINI AÇARAK ÜST SÜZGECİNİN İKİ AYDA BİR İÇERİSİNDEKİ YABANCI MADDELERİN SU GEÇİŞİNİ ENGELLEMEMESİ İÇİN TEMİZLENMESİ ELZEMDİR.)

YUKARIDA BELİRTİLEN İLK İKİ ÖZELLİĞİ NEDENİYLE HERGÜN MAKİNANIZDA KULLANDIĞINIZ DİĞER KİMYASAL KİREÇ SÖKÜCÜ VE YUMUŞATICI KULLANMANIZA KESİNLİKLE GEREK KALMAYACAĞI İÇİN BU ÜRÜNE HER AY ÖDEYECEĞİNİZ PARADA CEBİNİZDE KALACAKTIR.

FİLTREMİZDE KULLANILAN AKTİF MADDE SAĞLIĞA ZARARLI DEĞİLDİR.9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ'NDE YAPILAN ANALİZLERDE SAĞLIĞA ZARARLI OLMADIĞI TESPİT EDİLMİŞTİR.

FİLTREMİZ İÇERİSİNDEKİ AKTİF MADDE 8 İLE 12 AY KULLANIM SÜRESİNE SAHİP OLUP BİTİMİNDE FİLTREYİ ALDIĞINIZ BAYİMİZ VE ELEMANIMIZDAN ÜCRETİNİ ÖDEMEK SURETİYLE TEMİN EDEREK KULLANIMINIZA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ FİLTREMİZİN KIRILMADIĞI SÜRECE GARANTİ SÜRESİ 2 YILDIR.

MONTAJI ÇOK KOLAY OLUP FİLTREMİZ MAKİNANIZIN SOĞUK SU GİRİŞİNE VE SOĞUK SU MUSLUĞU ARASINA EL GÜCÜ İLE VİDALAMAK SURETİYLE MONTE EDİLMEKTEDİR.

FİLTREMİZİ KULLANMAYA BAŞLADIKTAN SONRA ÖNCEDEN OLUŞMUŞ KİREÇLER REZİSTANS ÜZERİNDEN BİR SÜRE SONRA (YAKLAŞIK 4-5 AY SONRA) TEMİZLENMİŞ OLACAKTIR.ÇAMAŞIR MAKİNESİ FİLTRESİ BULAŞIK MAKİNESİ FİLTRESİ 1315 Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!