Kapat

Carla Mara Ters Duvar Saati - Zamanı Terse Çevirin


Fiyat :
16,90 TL


Farklılığı Sevenlere İnanılmaz Şık ve Kaliteli Akar Süper Sessiz Saat Mekanizması

Bitenekadarcıların evlerini ofislerini güzelleştirmeye ve yeni bir hava vermeye aday çok kaliteli farklı tasarımı ile göz dolduran Carla Mara  duvar saati..!

Zamanı ters çevirip geçmişe gitmek imkansız gibi görünüp hayallerimizi süslesede bunu kısmen gerçekleştirmek mümkün.

Bilim adamlarının yaptığı yoğun çalışmalar sonucunda zamanı geri çevirip geçmişe götürmeyen saat icad edildi!

Sayıları normal bir saatin tam tersi şeklinde yerleştirilmiş olan bu saatin akrep ve yelkovanıda zamana meydan okurcasına ters yöne dönüyor.

Bilim adamlarınca gerçekliği tam kanıtlanmasada çeşitli rivayetlere göre bu saatin karşısında 3 dakikadan fazla durup çalışma şeklini kestirmeye çalışanlar kısa süreli zaman yolculuğu yapıyor.

Yaşadığı güzel anıları,hatıraları anımsamak adına sevdiklerinize verebileceğiniz en anlamlı hediye olan bu saat zamanı geri çevirmesede şık ve dekoratif tasarımıyla sevdiklerinizi mutlu edecek kriterleri taşıyor.

Ürünün Özellikleri :
Carla Mara tarafından Türkiye'de üretilmiştir.
Saat çapı 35 cm 
1 adet AA pille çalışmaktadır.(Pil pakete dahildir.)Carla Mara Ters Duvar Saati - Zamanı Terse Çevirin Yorumları Tüm Yorumlar (3)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
60 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay çok orijinal ve hoş bi saat...
44 sipariş | 13 yorum | Yorum Detay Solak Saati Bu şekilde çalışan saatler solak saati olarak geçer. Eğer solak olup normal saate hala alışamadıysanız bir de bu saati deneyin.
Ayrıca farklı bir havası var Uzun süredir bu saatin masa versiyonunu kullanıyorum. Alt tarafı bir saat olmasına rağmen her gören uzun süre inceliyor.
48 sipariş | 2909 yorum | Yorum Detay Fiyat 28.71 TL
http://www.hepsiburada.com/Liste/carla-mara-ters-duvar-saati/ProductDetails.aspx?productId=dkalt9109&categoryId=18032555