Kapat

Cehennem Köşesi - David Baldacci


Piyasa Fiyatı :
32,00 TL

% 50 İNDİRİM

Fiyat :
15,90 TL


Kitap Okumayı Sevenlere - Cehennem Köşesi - David Baldacci

Kitap Okumayı Sevenlere...

Kitap Özeti:Zamanında ülkesinin en becerikli suikastçılarından biri olan Oliver Stone kendi halinde bir hayat sürmeye karar vermiş, gözlerden ve beladan uzak yaşarken, bir gün acilen Beyaz Saray'a çağrılır. 
 
Yıllardır, sırlarla dolu geçmişinin bir kâbus gibi üzerine çöken gölgesinden kurtulmaya çalışsa da, çok gizli bir görev için bir kez daha ülkesine hizmet etmesi istenmektedir ve bu sefer evet demekten başka şansı yoktur… Çünkü emir en tepeden, bizzat başkanın kendisinden gelmektedir.
 
11 Eylül sonrasında her şey unutulmuş, hayat normale dönmüşken, başkentin göbeğinde gerçekleşen bir çatışma, ardından patlayan bir bomba eski korkuları yeniden canlandırır. 
 
Bir ulusu tam kalbinden vuran bu saldırının arkasındaki karanlık güçler hem kalabalık hem de tehlikelidir; daha da kötüsü, bu ne ilk ne de son olacak gibidir. 
 
Peşine düştüğü bütün izler birer birer silinen özel görevli ajan Oliver Stone, her tür tehlikeyi göze alarak eski dostlarından yardım istemek zorunda kalacaktır.
 
Siyaset ve gizli istihbarat dünyasının karanlık koridorlarında kimseye güven olmaz. 
 
Süper güçlerin, uyuşturucu kartellerinin, terörist örgütlerin ve uluslararası casusların aynı kazanda kaynadığı Cehennem Köşesi'nde hiçbir şey göründüğü gibi değildir.
 
Yayınevi: Martı Yayınları 
 
Baskı: 2012
 
Cilt Türü: Karton Kapak
 
Sayfa Sayısı: 560
 
Kitap Boyutu: 13 cm x 20 cm
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda Cehennem Köşesi  -  David Baldacci 1 Adet Gönderilecektir.
 


cehennem köşesi cehennem köşesi david baldacci david baldacci david baldacci kitapları


Cehennem Köşesi - David Baldacci Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!