Kapat

Çelik Kasnaklı Laptop Çantası 15.4 İnç


Fiyat :
13,90 TL


İnanılmaz Fiyat Düşmelere ve Darbelere Karşı Etkin Koruma

Bitenakadarcıların laptoplarına en iyi korumayı sağlayabilecek çok ekonomik laptop çanta çözümü!

Üstelik metal kasnaklı iç bölme laptopunuzu düşmelere ve darbelere karşı ekstra korur.

Dıştaki ilave evrak koyma bölmesi size ekstra kolaylık sağlar.


VALJA 1000 15.4" NOTEBOOK ÇANTASI

 • Imperteks Kumaş+ Sunu.Deri Dış Kapak
 • Metal Kasnak korumalı iç bölge
 • Evrak bölmesi
 • 15.4 İnç ve daha ufak laptoplara uyumlu
 • Taşıma Omuz askısı dahil
 • Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  2
  Bu ürün kargoya 20 Mart 2009 Cuma günü verilecektir.

     Çelik Kasnaklı Laptop Çantası 15.4 İnç Yorumları Tüm Yorumlar (11)
  38 sipariş | 7 yorum | Yorum Detay GeceKurdu @GeceKurdu
  Ters çevirip kullanınca laptop soğutucusu olmaktan çıkıyor biraz. :))
  Yaz gelince olabilir iyi fikir aslında :))
  0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Bitenekadar.com: Bedava Kargo kazanmak çok kolay: Bizden Haberler

  Değerli Üyelerimiz,

  Bitenekadar.com tarafından bugün (19 Mart 2009) saat 17:00 itibarı ile "Cüzdan" uygulamasına geçilmiş olup, bu uygulama sayesinde sitemizde uygulanan 1 adet kargo bedeli olan 3,5 TL'yi cüzdanınıza eklemek için yapmanız gereken sitemize üyelik girişi yaptıktan sonra sol menüde göreceğiniz "Arkadaşlarını Davet Et" butonu ile arkadaşlarınızı sitemizi davet etmeniz olacaktır.

  Arkadaşlarınızdan en az 4 tanesi, onlara gidecek olan davet e-mailindeki "Tavsiye Edilen Siteye Git" butonuna tıklarsa, 4. kişi tıklar tıklamaz size onay emaili iletilecek ve siz bu e-maildeki linki onaylar onaylamaz 3,5 TL Cüzdanınıza eklenecektir. Bu 3,5 TL'yi 45 gün süre içinde dilediğiniz şekilde, dileğiniz üründe kullanabilirsiniz.

  KAMPANYA ŞARTLARI
  1. Bu kampanyada cüzdanınıza 3,5 TL, en az 4 arkadaşınız, onlara gidecek olan e-maildeki "Tavsiye Edilen Siteye Git" butonuna tıkladığı zaman tarafınıza gönderilecek onay emalini onayladığığınız zaman cüzdanınıza eklenecektir.
  2. Tavsiye e-mailindeki "Tavsiye Edilen Siteye Git" butonu dışındaki herhangi bir yere tıklayarak yada e-mail dışında sitemize yapacakları girişler sayılmayacaktır.
  3. Cüzdanınıza 3,5 TL, eklenmesini takiben 45 gün içinde kullanmanız için geçerli olacaktır. 45. günün bitiminde cüzdanınızdan silinecektir.
  4. Her üye sadece 1 defa 3,5 TL kazanma hakkına sahiptir.
  5. Geçici E-Mail adresleriyle yapılan tavsiyelerden dolayı cüzdanlara 3,5 TL ekleme yapılmayacaktır.
  6. Kampanya kapsamında kaç kişiye tavsiye edilmiş ve tavsiye edilen kişilerden kaç tanesi ilgili linke tıklayıp siteye girmiş olursa olsun sadece ilk 3 kişi için bir defaya mahsus olmak üzere 3,5 TL ekleme yapılacaktır.
  7. Kampanya kapsamında kazanılan bu 3.5 TL kullanılarak satın alınan ürünün iadesi durumunda sadece ürün bedeli iade edilecek ve bu 3.5 TL kullanım hakkını kaybetmiş olacaksınız.
  8. Bitenekadar.com herhangi program, otomatik yazılım, manuel program kullanarak veya manuel bir şekilde yapılan her türlü kötü niyetli kullanımı tespit etmesi halinde cüzdana ilgili bedeli ödememe hakkını saklı tutar. Bitenekadar, bu eylemleri gerçekleştiren kişiler ve kurumlar hakkında yasal işlem başlatabilecektir.
  9. Bitenekadar.com, tavsiye sonrası sitemize giriş yapan arkadaşlarınızın sitemize eriştikleri ip adreslerini ve sitemize zaman içerisinde yapacakları üyelik girişlerinin kontrolünü de gerçekleştirecek ve kötü niyetli erişimleri tespit etmesi halinde cüzdana ilgili bedeli ödememe yada ödenen bedeli geri alma hakkını saklı tutar.
  10. Bitenekadar.com kampanyayı dilediği zaman sonlardırma ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


  Saygılarımızla
  bitenekadar.com

  11 sipariş | 24 yorum | Yorum Detay kullanışlı ben tek büyük fanı olan modelinden almıştım 3 adet. 5 senelik notebookumu hayata döndürdü diyebilirm... 3 fanlısını hiç kullanmadım ama okuduğum yorumlara göre gayet de iyi işlevini yerine getiriyor sanırım. bence notebook kullanan herkes bu ürünlerden kullanmalı. tabi cihazını seviyorsa:)

  yorum yanlış yere yazılmış.. kusura bakmayın
  23 sipariş | 15 yorum | Yorum Detay Tasarım Harikası Avec UNO Dvd Rafı (75 Dvd 1.4 metre) Tasarım Harikası Avec UNO Dvd Rafı (75 Dvd 1.4 metre) almıştım üretici firmadan şeffaf geldiğini söylediğiniz için iptal ettim. Koyu renginin temin edilmesini ve satılmasını bekliyorum.
  12 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay 17""" tekrar :) Bir de yine 17" için soğutucu istiyoruz.