Kapat

Cep Tipi Panik Alarmı

Satıcı: dnpazar

Fiyat :
36,47 TL


Faturalı Ürün

 

 

Cep Tipi Panik Alarmı

 
 
 
 
 

Ekonomik koşullar, yokluk vs. hiçbirinin haklı çıkarmadığı tek yoldur hırsızlık. Bir başkasının canını yakarak edinilen malın hiçbir açıklaması olamaz. Ne yazık ki buna rağmen her geçen gün kapkaççı olayları çığ gibi büyümeye ve insanlarımızı üzmeye devam ediyor. Hırsız Alarm Fiyatları da genel olarak incelendiğinde her bütçeye uygun olmadığından, çoğu kez tedbirsiz yakalamanın avantajını kullanıyorlar.

Caddede yürürken de, otobüs beklerken de, bir mağazada dolaşırken de asla %100 güvence altında değiliz. Hırsızlarla nerede ne şekilde karşılaşacağımızın garantisi olmadığından, her an tetikte olmamızda fayda var. Acil Durum Alarmı olarak en fazla tercih edilenlerden Cep Tipi Panik Alarmı ürünü güvenliği için ürcolorün çeşitlerimizin arasına eklemek istedik. Umarız kullanmak zorunda kalmazsınız ama öyle bir anda da çok işinize yarayacağını gayet iyi biliyoruz. 

Hırsız Alarm Sistemleri Hırsızlığa Çözüm mü değil mi diye düşünmekten ziyade, ben en azından elimden geleni yaptım demenin rahatlığını yaşamanızı öneririz.Güvenlik Alarmına herkesin ihtiyacı olduğu gerçeğini göz ardı etmemeliyiz.      

Panik Alarm diye de adlandırılan bu Hırsız Alarmı, tehlike sezinlediğiniz anda ipini çektiğinizde tam 150 desibel ses yüksekliği yayarak, herkesin dikkatini sizin üzerinize toplar. Bu sayede hırsızlar da panikleyip ortamdan kaçmaya çalışacak ve kalabalık tarafından yakalanacaktır.   

Cep Tipi Panik Alarmı Videosu sayesinde ürünün etkisini çok daha yakından izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Gönlümüz elbette ki bu tip durumlarla asla karşılaşmamanızdan yana ama söz konusu olan can ve mal güvenliğiniz olduğunda da tedbir almanıza yardımcı olabileceğini düşündüğümüz tüm ürünleri sizlerle de paylaşmak isteriz.

Sabah işe giderken ya da akşam işten eve dönerken kendinizi çok daha güvende hissetme fırsatını kaçırmayın! Tüm Kaçırmayız üyelerimize; hırsızlık olaylarından uzak, kendilerini güvende hissedecekleri mutlu günler diliyoruz.

Cep Tipi Panik Alarmı Ürün Özellikleri

Hırsızlıkla alakalı tehlike hissettiğiniz an ipini çekmeniz durumunda, 150 desibel ses yüksekliğine sahip olan bu ürünümüzle, tüm dikkatleri kendi üzerinize çekmeyi başarabilir ve böylece hırsızın kolaylıkla yakalanmasını sağlayabilirsiniz.

En ucuz ve başarılı güvenlik sistemlerinden biridir.

Her an yanınızda taşımanız için ergonomik tasarımla üretilmiştir.

Bundan böyle siz kapkaççılardan değil, onlar sizden korksun. 

Paket İçeriği :

Cep Tipi Panik Alarmı (1 Adet)

 

 Cep Tipi Panik Alarmı Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!