Kapat

Ceplerinize sığmayanlar için omuz ve bel çantası! (STOK TEMİZLEME GÜNÜ)


Fiyat :
9,90 TL


Çok Kaliteli ve şık! AVEC in en özel çantalarından biri!

Bitenekadar'da bugün stok temizleme günü olacak. Her ürün için bülten gönderimi yapılmayacak. Ürün bitiminden engeç 10 dakika sonra yeni ürün açılacaktır. Ürün sayıları sınırlıdır. Farklı Stok Temizleme Ürünleri için yapacağınız kargo ödemeleri ürün ebatlarına bağlı olarak mümkün olduğunca ürünlerle beraber iade edilecektir.

İnanılmaz kaliteli ve çok şık, Bitenekadar elemanları tarafindan tatilde (plaj ve havuz kenarı da dahil) ve yaz günlerinde test edilmiş ve üst düzeyde memnun kalınmış bir ürün daha!

Memnun kalmayanların kargo bedelleri dahil paraları iade garantili!

İçine, 3 adet cep telefonu, cüzdan, ufak bir kitap, anahtarlar, sigara (bırakın artık Lütfen!!!) ve daha pekçok günlük malzemeleriniz rahatlıkla sığacak!

1) Öngöz İstenirse kesip çıkarılabilecek 12 adet cd yi de saklayabileceğiniz bir göz 17 cm x 16 cm x 3 cm ve özel şoka daynıklı pedli ve fermuarlı!

2) Ana Orta Göz 17 cm x 16 cm x 7 cm - fermuarlı - Doldurmakta zorlanacaksınız!

3) Arka dış göz 14 cm x 12 cm - cırt cırt kapaklı - Ne isterseniz ona özel!

4) Arka en dış göz  7 cm x 12 cm -  Özellikle bozuk para için ideal fermuarlı!

5) Yan göz 13 cm x 4 cm x 3 cm - Çakmak, para, ciklet vb. fermuarlı!

Bele ya da omuza bağlanabilen ayarlanabilir taşıma ve asma kemeri!

Özel suya ve neme dayanıklı kumaş!

 

Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  3
Bu ürün kargoya 1 Aralık 2008 Pazartesi günü verilecektir.  Ceplerinize sığmayanlar için omuz ve bel çantası! (STOK TEMİZLEME GÜNÜ) Yorumları Tüm Yorumlar (8)
38 sipariş | 109 yorum | Yorum Detay Alında Bitsin Ürün çok kaliteli. nede olsa avec. birileri alsında bitsin. sıradaki ürün gelsin. hem iade garantiliymiş.
Memnun kalmayanların kargo bedelleri dahil paraları iade garantili!

54 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay liste şart katılıyorum müdürüm rapor istedi ve ben bilgisayarın başından kalkamıyorum..
28 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay katılıyorum tüm ürünler bence de listelense daha iyi olur, bi saatte hepsini bitirirsiniz işte ne olurki.

yaff işimiz gücümüz var mesai saatinde de bu olmazki
83 sipariş | 26 yorum | Yorum Detay hemfikirim listelenmesi konusunda hem fikirim. hem ödeme toptan yapılabilir hem kargo için kolaylık olur hem de beklemek zorunda kalınmaz. biteni/tükeneni listeden çıkartırsınız.
43 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay Stok Temizlemek için Tüm stoğu temizlenecek ürünler listelende isteyen istediğinden alsa iyi olur.Bilgisayar başında beklemek sıkıcı oluyor.