Kapat

Ceplerinize sığmayanlar için yazlık omuz ve bel çantası! (Ücretsiz Kargo)


Fiyat :
9,90 TL


Çok Kaliteli ve şık! AVEC in en özel çantalarından biri! Kısıtlı Stok!

İnanılmaz kaliteli ve çok şık, Bitenekadar elemanları tarafindan tatilde (plaj ve havuz kenarı da dahil) ve yaz günlerinde test edilmiş ve üst düzeyde memnun kalınmış bir ürün daha!

Memnun kalmayanların kargo bedelleri dahil paraları iade garantili!

İçine, 3 adet cep telefonu, cüzdan, ufak bir kitap, anahtarlar, sigara (bırakın artık Lütfen!!!) ve daha pekçok günlük malzemeleriniz rahatlıkla sığacak!

1) Öngöz İstenirse kesip çıkarılabilecek 12 adet cd yi de saklayabileceğiniz bir göz 17 cm x 16 cm x 3 cm ve özel şoka daynıklı pedli ve fermuarlı!

2) Ana Orta Göz 17 cm x 16 cm x 7 cm - fermuarlı - Doldurmakta zorlanacaksınız!

3) Arka dış göz 14 cm x 12 cm - cırt cırt kapaklı - Ne isterseniz ona özel!

4) Arka en dış göz  7 cm x 12 cm -  Özellikle bozuk para için ideal fermuarlı!

5) Yan göz 13 cm x 4 cm x 3 cm - Çakmak, para, ciklet vb. fermuarlı!

Bele ya da omuza bağlanabilen ayarlanabilir taşıma ve asma kemeri!

Özel suya ve neme dayanıklı kumaş!

 

Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  3
Bu ürün kargoya 14 Temmuz 2008 Pazartesi günü verilecektir.  Ceplerinize sığmayanlar için yazlık omuz ve bel çantası! (Ücretsiz Kargo) Yorumları Tüm Yorumlar (7)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
35 sipariş | 94 yorum | Yorum Detay kennek Havale ile : 17.63 YTL KDV Dahil
O sitede yukarıdaki tabirde kargonun bu ucretin içinde olduğu nerede yazıyor acaba? kdv dahil diyor kargo değil dikkatini çekerim. (kargo ucretini urun ucretine yansıtan e-ticaret siteside göremedim hala, kargo ücretsiz olmadığı sürece) birde sağ alt tarafında yazan 50 ytl ve ustu kargo ne demek oluyor acaba? bence benim matematik ten ziyade kendi Türkçe'n yada ile ilgilensen daha doğru olacaktır.
12 sipariş | 14 yorum | Yorum Detay Malaguena cevap sn Malaguena savunuculuğun çok hoş fakat eksik. sanırım matematık konusunda biraz zayıfsın. birşeyin bedeli o şey için harcanan tüm şeylerin toplamından oluşur. yani kargo ücreti de dahildir. diğer site havale ile toplam ücreti yazmış, sanırım senin aldığın ürünlerde kargo ücretini site ödüyor.
3 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay dvd lerim bitti daha önce almış olduğum vd stok yaptığım boş dvd lerim tükendi.tekrar istiyorrum.
benimle aynı zamanda alanlarda aynı düşüncededirler kesinlikle.

ayrıca bu verilen çanta çok güzel bir çanta.hemen aldım 1 tane.
sanırım bu çanta daha önce bitenekadar ın vermiş olduğu kutu içerisinde vardı.
alanlar çok memnun kalmışlar bundn.
10 sipariş | 34 yorum | Yorum Detay yürek ister!!! memnun kalmayanlara iade garantisi,bu da bitene kadarın müşterilerine verdiği önemin işareti.çanta şık görünüyor.sizlerden ürün talebim olacak:elektrikler sık kesiliyor led lambalı ışıldak ve su sorununa çözüm olsun diye arıtma cihazı istiyoruz.
11 sipariş | 9 yorum | Yorum Detay cok guzeldi... Daha onceki bundan daha fonksiyonlu olan avec marka el çantasını almıstım. Gerçekten ürün süperdi eminim bu da guzel olacaktır.