Kapat

Çift Kanatlı Rüzgargülü (4 Model)


Fiyat :
6,90 TL


Benzersiz Dev Çift Kanatlar (40cm + 28cm) Bahara en tatlı merhaba! Çok şık modeller!

Bitenekadarcılar baharın en güzel renklerini ve yaşama sevincini yansıtmanın en hoş ve anlamlı araçlarından olan rüzgar gülünü balkonlarından, teraslarından ve bahçelerinden eksik etmesinler diye!

Üstelik bu rüzgar gülleri benzerlerinden çok farklı!

Çifte büyük kanatları sayesinde hem benzersiz hem çok alımlı!

Hem küçük hem büyüklere çok özel ve hoş bir tebessüm garantisi!

Ürün Özellikleri (yaklaşık ölçülerdir):

  • 60 cm uzunluğunda sap uzunluğu
  • 40 cm genişliğinde kanat
  • 28 cm ebatlarında kanat
  • 2 kanatlı

 

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Bu ürün kargoya 20 Nisan 2010 Salı günü verilecektir.

KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürülerinden herhangi birinden 3 TL kargo ödeyip alırsanız aynı anda  satışı yapılan diğer tüm ürün alışverişlerinizde kargonuz BEDAVA olacaktır.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.Model 1
Model 2
Model 3
Model 4


Çift Kanatlı Rüzgargülü (4 Model) Yorumları Tüm Yorumlar (2)
18 sipariş | 135 yorum | Yorum Detay şaşırdım kaldım balkona koymak için resimlerinden beğenip aldım. ama kocaman bir kutu gelmiş bk dan bu ne olaki dedim. yanlış ürün geldi galiba diye düşünürken içinden bu ürün çıktı. ölçüleri detayda görmüştüm ama ürün cidden dev boyutta. iki karıştan büyük nerdeyse. sap parçalarını ucuca takıyorsunuz. biraz puzzle gibi. L gibı olan kısma önce büyük olan gül takılıyor. sonra araya 1 cm gibi bir ara siyah parça takıyorsunuz. sonra ufak ona gülü ve onun üzerine de küçük böceği takıyorsunuz. güller iki farklı frekansa çok rahat ve görselllik yaratarak dönüyor. görselliği malzem kalitesi gayet güzel. sapın en ucu biraz daha sivri plastik. saksıya ve toprağa rahatça girer. dış mekanda durabilir duruyor. kumaşı jarse gibi. kumaş çerçevleri çelik. sapı plastik.

sonuç: sağda solda satılanlarla alakası olmayan çok farklı ve büüyük ürün. çok beğenirsiniz. eviniz 10. katta bile olsa aşağıdan görünür.
29 sipariş | 7 yorum | Yorum Detay çok sevimli bir önceki satışta kardeşime almıştım bugün götürüp vereceğim. eminim çok beğenecek. diğer rüzgar güllerinden daha büyük ve daha kaliteli. model 3ü tavsiye ederim.