Kapat

Çikolata Şelalesi


Piyasa Fiyatı :
55,90 TL

% 11 İNDİRİM

Fiyat :
49,90 TL


Özel Günleriniz Artık Çok Daha Tatlı Partilerin En Güzel Eğlencesi Çikolata Şelalesi

Bitenekadarcıların tüm özel günleri için harika bir ürün Çikolata Şelalesi.

Şelalenin düzgün şekilde çalışması ve çikolatanın yumuşak bir perde halinde katmanlardan akması için, şelale tezgah veya masa üstü gibi sabit bir yüzeye dümdüz yerleştirilmeli ve daha sonra tam dengelenmelidir.

Şelaleyi sabit bir yüzeye yerleştirdikten sonra, şelalenin dengeli olup olmadığını belirlemek için bir seviyeleyici veya cetvel kullanınız.

Ayarlanabilir ayak tekerleklerini (şelalenin önündeki tabanın altında yer alan şelaleyi yukarı kaldırmak için saat ibresi yönünde veya şelaleyi aşağıya indirmek için saat ibresinin ters yönünde hafifçe çeviriniz.

Ünite dengede olana dek düğmeleri saat ibresi ve saat ibresinin yönünde çevirmeye devam ediniz.

Fonksiyon düğmesini yaklaşık 2 dakika süreyle ISITMA (HEAT) ayarına çeviriniz.

Çikolatayı eritikten sonra şelalenin motorunu açınız.

Erimiş çikolata yavaşça akana ve çikolata katmanlar üzerinde sürekli bir perde oluşturana dek düğmeleri saat ibresi yönünde veya saat ibresinin ters yönünde ayarlayınız.

Lütfen şelale için uygun şelale çikolatası kullanınız, aksi takdirde şelale düzgün şekilde çalışmayacaktır; arızalı çalışmaya ve hatta motor hasarına neden olacaktır.

Ürün yüksekliği: 21 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Çikolata Şelalesi" gönderilecektir.çikolata şelalesi mini çikolata şelalesi elektirikli çikolata şelalesi


Çikolata Şelalesi Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!