Kapat

Clean Ballz Lekesiz Çamaşır Yıkama Topu (1000 Yıkama)


Fiyat :
11,90 TL


Deterjanlara göre çok daha ekonomik 1000 yıkama yapabilirsiniz

Bitenekadarcılar çamaşırlarını daha ekonomik daha çok yıkayabilsinler  diye..!!

Siz sadece yıkama topunuzu makinenizin içine yerleştirin, makine çalışmaya başlayıp top hareket ettiğinde, topun içinde bulunan doğal seramiklerin birbirine sürtünmesi suyun pH derecesini yükselterek, kir ve leke moleküllerini parçalayacak, giysileriniz alerji yapabilecek herhangi bir kimyasal kalıntı olmaksızın tertemiz ve yumuşacık olacaktır.

Yıkama topunun içinde kimyasal deterjanlar bulunmadığı için, hassas ciltler için uygundur ve alerjik reaksiyonlara neden olmaz.

Çevreye zarar vermez.

KOKULU WASHINGBALL VERSIYONU FIRSATLAR KÖŞEMİZDE!

Anti-bakteriyeldir.

Deterjanlara göre çok daha ekonomiktir.

Yıkama topunuz ile 1000 yıkama yapabilirsiniz, bu da her gün çamaşır yıkasanız bile yaklaşık 3 yıl boyunca dayanıklılık anlamına gelir.

Yumuşatıcı kullanmanıza da gerek yoktur, çamaşırlarınız zaten yumuşacık olacaktır.

Çamaşır makinenizin içinde kalıntı bırakmaz, makinenizin ömrünü uzatır.

Ölçmek, fazla köpük, kimyasal kalıntı yoktur.

Etrafa dökülme, nemden koruma sıkıntılarını yaşamazsınız.

Kilolarca ağırlıktaki deterjanları ve yumuşatıcıları kullanmak zorunda kalmazsınız

Dış malzemesi plastik veya benzer zararlı kimyasallar içermez. Giysilerde kullanılan Adflex’ten üretilmiştir


Ürünün Çalışma Şekli:

Çamaşır Yıkama Topu nun içinde, sallanmaya başladığı zaman suyun yüzey gerilimini değiştiren yüzlerce seramik küre bulunur.

Aynı zamanda, ürettiği negatif iyonlarla, sudaki molekülleri harekete geçirir ve böylelikle kumaşların derinlerine sinen kir ve pislikler yok edilir.

Çamaşır Yıkama Topu ile hem tasarruf yaparsınız hem de çevreyi korumuş olursunuz.

Bütün çamaşırlarınızı makinenin içine koyun.

Çamaşır Yıkama Topu nu da çamaşırlarınızın içine yerleştirin.

 Normalde kullandığınız yıkama programını seçin ve deterjan eklemeyin.

 Programın sonunda, çamaşırlarınızı çıkarın ve Çamaşır Yıkama Topu nu kuruması için ayırın.

Renk : Karışık Renklerde gönderilecektir.

Paket içeriği :
1 Adet Clean Ballz Deterjansız Yıkama TopuClean Ballz Lekesiz Çamaşır Yıkama Topu (1000 Yıkama) Yorumları Tüm Yorumlar (21)
Mükemmel
0 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil (1)
100 %
Çok Kötü
0 %
28 sipariş | 32 yorum | Yorum Detay Fena değil.
155 sipariş | 46 yorum | Yorum Detay memnunum alalı 2 ay oldu çok memnunum ama çok az deterjan ya da yumuşatıcı ekliyorum mutlaka zira koku sağlamıyor...
32 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay MEMNUNUM ARKADAŞLAR BEN DETERJANSIZ VE 30 DERECEDE KULLANIYORUM SONUÇ GAYET İYİ.HOŞ KOKMASINI İSTİYORSANIZ MUTLAKA DAHA ÖNCE KOYDUĞUNUZUN YARISI KADAR YUMUŞATICI KOYUN.
149 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay 2 adet aldım üründen 1 tane aldım memnun kaldım. annem de istedi daha sonra ona da aldık. başta tam olarak güvenemediğim için hassas çamaşırlarda kullanmaya korktum. evde köpeğimiz olduğundan dolayı kirli olmasa dahi , giysilerimiz , örtüler, çarşaflar tüy olduğu için sık sık yıkamak zorunda kalıyorduk ve deterjan dayanmıyordu. onlar üzerinde denemeye başladım. kokusu kötü değil deterjanla yıkadığınızda ki gibi , ben yumuşatıcıyla birlikte kullanıyorum. lekeli olan çamaşırların üzerine leke çözücü damlatıp deterjansız şekilde yıkıyorum. memnunum. tavsiye ederim.
7 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Tek başına başarısız Ürünü tek başına kullandım sonuç kötüydü. Birde yukarıdaki yorumlara göre deterjan ile kullanalım bakalım nasıl olacak?